Tag pytanie - śmieszne filmiki

Zapytaj Beczkę #98: Masochista Zapytaj Beczkę #98: Masochista
Zapytaj Beczkę #98: Masochista
2114
Obejrzyj
Seria "Zapytaj Beczkę" wielkimi krokami zbliża się do setnego odcinka. Przed wami odcinek 98., a w nim gościnnie Mietczynski, alias Masochista. Jak udało mu się zastępstwo? Sprawdźcie i oceńcie sami!
Zapytaj Beczkę #94: Zagrajmerski Zen Zapytaj Beczkę #94: Zagrajmerski Zen
Zapytaj Beczkę #94: Zagrajmerski Zen
1725
Obejrzyj
Seria "Zapytaj Beczkę" wielkimi krokami zbliża się do setnego odcinka. Znana z YouTube postać odpowiada na kolejną porcję pytań. Niekiedy poważnych, niekiedy całkowicie głupich. Zachęcam do obejrzenia!
Zapytaj Beczkę #93: Polskie modelki zaorane Zapytaj Beczkę #93: Polskie modelki zaorane
Zapytaj Beczkę #93: Polskie modelki zaorane
1827
Obejrzyj
Nowy odcinek jednej z najpopularniejszych, polskich serii na YouTube. Z jakimi pytaniami tym razem musiał zmierzyć się Beczka? Wierni fani już pewnie wiedzą, resztę zapraszam do oglądania!
Czy miałaby pani ochotę na palcówkę? Oczywiście, że chodzi o taki rodzaj kiełbasy. Czy miałaby pani ochotę na palcówkę? Oczywiście, że chodzi o taki rodzaj kiełbasy.
Czy miałaby pani ochotę na palcówkę? Oczywiście, że chodzi o taki rodzaj kiełbasy.
19722
Obejrzyj
Jedno proste pytanie zadawane kobietom na ulicy: "Czy miałaby pani ochotę na palcówkę?". Oczywiście, że chodzi o taki rodzaj kiełbasy.
Cięta riposta w Cięta riposta w "Jeden z dziesięciu"
Cięta riposta w "Jeden z dziesięciu"
4311
Obejrzyj
Każdy chce wygrać, a w teleturnieju często mogą ponieść emocje. Najlepiej wie o tym uczestnik programu "Jeden z dziesięciu", który nie patyczkuje się z innymi uczestnikami.
Kim są hipsterzy? Kim są hipsterzy?
Kim są hipsterzy?
2209
Obejrzyj
Grupa Ponki postanowiła odpowiedzieć na jedno z najważniejszych pytań odnośnie życia człowieka... Kim jest Hipster, dokąd zmierza, a przede wszystkim co fotografuje...? Przekonajcie się sami oglądając kolejny materiał od Ponków!
Co Japończycy wiedzą o Polsce? Co Japończycy wiedzą o Polsce?
Co Japończycy wiedzą o Polsce?
3307
Obejrzyj
Dość spora grupa osób wie prawie wszystko o Japonii ze względu na maniakalne oglądanie anime, ale czy działa to w drugą stronę? Krzysztof Gonciarz postanowił się przekonać ile o Polsce wiedzą Japończycy.
"Uważasz, że przytyłam, skarbie?"
"Uważasz, że przytyłam, skarbie?"
3054
Obejrzyj
Kobiety wiedzą jak uprzykrzyć życie facetowi, a jedną z ich metod są podchwytliwe pytania. Nieważne ile się namęczysz, każda odpowiedź wydaje się nieprawidłowa, a rozwiązanie jest tylko jedno...
"Jeden z dziesięciu" runda trzecia
"Jeden z dziesięciu" runda trzecia
3628
Obejrzyj
Nadeszła pora na kolejną przeróbkę jednego z najpopularniejszych i najtrudniejszych teleturniejów jakie widziała nasza telewizja. Tym razem pytania będą równie trudne, co bezsensowne. Miejmy nadzieję, że uczestnicy podołają...
Co pan zrobił? Co pan zrobił?
Co pan zrobił?
3056
Obejrzyj
Możecie czuć się bezpiecznie, bo BartekUSA dalej patroluje ulice miast. Wystarczy tylko kilka pytań i megafon, by świat stał się lepszym miejscem. Lepiej żeby Was nie przyłapał na niczym podejrzanym, bo będzie źle.
Najgłupsze pytania jakie można zadać Najgłupsze pytania jakie można zadać
Najgłupsze pytania jakie można zadać
4284
Obejrzyj
Jeśli ktoś pyta Was w sklepie, czy jesteście na zakupach, to już wiecie o co chodzi. Mowa oczywiście o najgłupszych pytaniach, na które nawet nie trzeba odpowiadać. Dziewczyny z grupy Szparagi przedstawią Wam je wszystkie.
Kolejna nietypowa runda Kolejna nietypowa runda "Jeden z dziesięciu"
Kolejna nietypowa runda "Jeden z dziesięciu"
26
5
9261
Obejrzyj
Gotowi na nietypowe pytania i jeszcze mniej standardowe odpowiedzi? W takim razie na pewno chętnie obejrzycie kolejną genialną przeróbkę programu "Jeden z dziesięciu". Ostrzegamy, że pytania nie będą łatwe.
Małe pytanko do policjantów - SA Wardega Małe pytanko do policjantów - SA Wardega
Małe pytanko do policjantów - SA Wardega
3727
Obejrzyj
Nasz ulubiony polski youtuber powraca, by znowu naprzykrzać się policji. Tym razem pomaga mu jego koleżanka Andrea Wendel, która ma dla policjantów pewną propozycję. Chcecie wiedzieć jaką? W takim razie obejrzyjcie ten filmik!
Żarty, które wyszły nie tak jak powinny Żarty, które wyszły nie tak jak powinny
Żarty, które wyszły nie tak jak powinny
3208
Obejrzyj
Niekiedy żarty wychodzą zupełnie inaczej niż się tego spodziewamy, a wtedy bardzo łatwo o tragedię. A już zwłaszcza kiedy zadaje się nieodpowiednie pytania, nieodpowiednim ludziom. Zobaczcie sami, jak źle mogą pójść żarty na...
Najlepsze momenty Pyty Najlepsze momenty Pyty
Najlepsze momenty Pyty
2789
Obejrzyj
Powitajcie ekipę Pyta.pl. Ludzi, którzy nie wiedzą co to tabu i dobre wychowanie. Oni nie bawią się w uprzejmości i nie boją się kontrowersji. Jeden z ich fanów postanowił zrobić kompilację z ich najlepszymi momentami. Gotowi...
Matura to bzdura - Najlepsze pytania Matura to bzdura - Najlepsze pytania
Matura to bzdura - Najlepsze pytania
3682
Obejrzyj
Podobno około trzydziestu procent maturzystów nie zdało matury. Patrząc po tym co robiła z ludźmi ekipa Matura to bzdura, to nie ma się czemu dziwić. Zobaczcie ich najlepsze pytania i najzabawniejsze odpowiedzi.