Tag pytanie - śmieszne filmiki

Matura to Bzdura - Egzamin Gimnazjalny Matura to Bzdura - Egzamin Gimnazjalny
Matura to Bzdura - Egzamin Gimnazjalny
3304
Obejrzyj
Jako że egzaminy gimnazjalne już się rozpoczęły ekipa Matura to Bzdura postanowiła przetestować gimnazjalną wiedzę przechodniów. Coś nam się wydaję, że sporo część tych osób przespała gimnazjum. Zobaczcie sami.
Odpowiedzi na męskie pytania Odpowiedzi na męskie pytania
Odpowiedzi na męskie pytania
4348
Obejrzyj
Wiadomo, że mężczyźni sporo myślą o bardzo ważnych sprawach. Na przykład ile można wyżyć pijąc jedynie piwo, albo czy kupa może uratować komuś życie. Takie pytanie bardzo poważnie traktują chłopaki z Abstrachuje i postanowili...
Zapytaj Beczkę - Szacunek ludzi ulicy Zapytaj Beczkę - Szacunek ludzi ulicy
Zapytaj Beczkę - Szacunek ludzi ulicy
2160
Obejrzyj
Krzysztof z Zapytaj Beczkę podróżuje sobie po Japonii, a tym czasem powierza swój cenny kanał kolejnym YouTuberom. Tym razem padło na Wapniaka i Ravgora, którzy postanowili męczyć zwykłych przechodniów pytaniami z komentarzy....
Matura to Bzdura - Język Polski Matura to Bzdura - Język Polski
Matura to Bzdura - Język Polski
3134
Obejrzyj
Pora na trochę języka polskiego. Tym razem Martin będzie dobijał przechodniów pytaniami z tej nie zwykle trudnej dziedziny. Nie pamiętacie żadnego fragmentu inwokacji? A może macie problem z przeliterowaniem słowa "mężczyzna"?...
Kilka pytań o goleniu Kilka pytań o goleniu
Kilka pytań o goleniu
3231
Obejrzyj
Kto by się spodziewał, że z głupiego pytania "Co golimy?" może wyniknąć taki fajny dialog. W sumie nie wiemy czy głupsze jest pytanie, czy sama odpowiedź, ale wiemy jedno. Jest naprawdę śmiesznie. Zobaczcie sami.
Co to za hołubce? Co to za hołubce?
Co to za hołubce?
3847
Obejrzyj
Kolejna część przygód niezwykle troskliwego mieszkańca Gdańska. Mowa tu oczywiście o troskliwości BartkaUSA, któremu nic nigdy nie ucieknie z życia mieszkańców. Zobaczcie o co dzisiaj ich zapyta.
Czy pani jest tirówką? Czy pani jest tirówką?
Czy pani jest tirówką?
6030
Obejrzyj
BartekUSA znowu jest na tropie wszelkich podejrzanych zachowań. Tym razem nikomu nie odpuści, bo zbrodnia i wyprawianie dziwnych rzeczy musi być pod kontrolą. Zobaczcie kolejną, doskonałą część sąsiedzkiego patrolu BartkaUSA.
Odrobione lekcje są? Odrobione lekcje są?
Odrobione lekcje są?
3707
Obejrzyj
Kolejny filmik z patrolu BartkaUSA. Obywatele znów mogą czuć się bezpieczni, ponieważ wszyscy na pewno porobili swoje lekcje i wiadomo co wszyscy wyprawiają. Sami się przekonajcie, że jest dobrze.
Czy pytania będą łatwe? Czy pytania będą łatwe?
Czy pytania będą łatwe?
6719
Obejrzyj
Dość szybkie pytanie w programie "Jeden z dziesięciu" i równie szybka, choć mało pocieszająca odpowiedź prowadzącego. Jaka? Lepiej zobaczcie sami.
Biologia - MaturaToBzdura Biologia - MaturaToBzdura
Biologia - MaturaToBzdura
5484
Obejrzyj
Proste pytania i wymijające odpowiedzi ludzi, którzy nie mają pojęcia o czym mówią. Tak, przed wami kolejny odcinek Matura To Bzdura. Tym razem czekają nas pytania z biologii i ciekawe odpowiedzi, jak to że roślinki są ładne i...
Gdyby politycy i media mówiły prawdę... Gdyby politycy i media mówiły prawdę...
Gdyby politycy i media mówiły prawdę...
3602
Obejrzyj
Kolejny świetny filmik ekipy Abstrachuje. Jakby wyglądała polityczna i medialna prawdomówność? Byłoby naprawdę ostro, a skład rządu na pewno by się zmienił. Zamiast ładnych kłamstewek, bite fakty, albo czyste chamstwo....
Najważniejsza rzecz w kobiecie Najważniejsza rzecz w kobiecie
Najważniejsza rzecz w kobiecie
3273
Obejrzyj
Studencka balanga, w dodatku w Rosji. Wszyscy możemy się domyślać co może wyjść z takiego połączenia. Mimo to, jeden ekspert od damskich wdzięków zachowuje resztki trzeźwego rozumu i odpowiada na ważne pytanie bez większego...
Francja - Matura to Bzdura Francja - Matura to Bzdura
Francja - Matura to Bzdura
2840
Obejrzyj
Kolejny odcinek waszej ulubionej serii. Dzisiaj bierzemy nieuków i nieuczków do odpowiedzi z pytań o Francję. A na ile pytań wy potraficie odpowiedzieć?
Zapytaj Beczkę - Porady dla gimbusów Zapytaj Beczkę - Porady dla gimbusów
Zapytaj Beczkę - Porady dla gimbusów
2841
Obejrzyj
Beczka odpowiada na różne, nie zawsze mądre pytania.
Czego słuchają bydgoszczanie? Czego słuchają bydgoszczanie?
Czego słuchają bydgoszczanie?
3367
Obejrzyj
Zastanawiacie się czasem jakiej muzyki słuchają ludzie, których mijacie na ulicy? Grupa osób z Bydgoszczy postanowiła to sprawdzić i popytać przechodniów ze słuchawkami na uszach. Jak oceniacie ich gust muzyczny?
Ej sorry, gdzie jest...? Ej sorry, gdzie jest...?
Ej sorry, gdzie jest...?
3131
Obejrzyj
Zdarza się Wam bezskutecznie szukać jakiegoś sklepu? Zawsze można w takim przypadku spytać przechodniów. Jaka będzie reakcja ludzi jeśli spytamy o dany obiekt stojąc tuż przy nim? Zobaczcie koniecznie.