Tag reklama - śmieszne filmiki

Budlight - papuga Budlight - papuga
Budlight - papuga
6546
Obejrzyj
Dziewczyna przychodzi do baru i jakiś natręt chce jej postawić piwo, mimo jej odmowy nie rezygnuje. I w tym momencie pojawia się papuga ochroniarz.
Hawajskie krzesło Hawajskie krzesło
Hawajskie krzesło
8257
Obejrzyj
Masz siedzącą prace? To krzesło jest w sam raz dla ciebie. Swoją drogą czego to już nie wymyśla w tych telewizyjnych marketach, żeby coś sprzedać.
Parodia ojca chrzestnego Parodia ojca chrzestnego
Parodia ojca chrzestnego
11885
Obejrzyj
Motyw z filmu "Ojciec Chrzestny" wykorzystany w reklamie audi r8. Mafiozo budzi się w swoim łóżku i znajduje pod kołdrą coś co przyprawia go o szok. W filmie pod kołdrą znajdowała się głowa konia.
Przesyłki Przesyłki
Przesyłki
5499
Obejrzyj
Tym razem gołębie pocztowe nie zdały egzaminyu. Szczególnie gołębie takich rozmiarów, które po drodze demolują całe miasto i wprowadzają chaos.
Brzydka dziewczyna Brzydka dziewczyna
Brzydka dziewczyna
18167
Obejrzyj
Naukowcy mówią, że zakochujemy się w drugiej osobie czując jej zapach. Musi być w tym coś z prawdy, bo jak inaczej wytłumaczyć powodzenie dziewczyny występującej na tej reklamie.
Napój energetyczny Napój energetyczny
Napój energetyczny
8312
Obejrzyj
Reklama nowego napoju energetycznego, którego nie ma jeszcze w naszym kraju. Nie mniej autorzy mieli fajny pomysł, szczególnie z tym tańcem.
Xbox - graj więcej Xbox - graj więcej
Xbox - graj więcej
7837
Obejrzyj
Kapitalna reklama konsoli konkurującej z sony playstaion - xbox. W filmiku biorą udział różne zwierzęta - w tym oczywiście owady. Warto zobaczyć ;)
Bud Light - ogień Bud Light - ogień
Bud Light - ogień
6172
Obejrzyj
Chciał popisać się na romantycznej kolacji i za pomocą dmuchnięcia rozpalił świeczki na stole. Niestety nie wiedział, że jego wybranka ma kota na którego sierść ma uczulenie.
Wiewiórka vs samochód Wiewiórka vs samochód
Wiewiórka vs samochód
25
14742
Obejrzyj
Nieświadoma niczego wiewiórka wybiegła na ulicę, gdy jechał samochód. Panika w lesie... co się zaraz stanie... Na szczęście pan kierowca sobie z tym poradził. Reklama świetna.
Reklama pepsi z Justinem Reklama pepsi z Justinem
Reklama pepsi z Justinem
6095
Obejrzyj
Reklama pepsi z Justinem Timberlak'iem. W jednym momencie jest taka scena jak uderza kroczem w słup (i to kilka razy). Teraz wiadomo dlaczego tak śpiewa.
Pepsi max Pepsi max
Pepsi max
7616
Obejrzyj
Reklama pepsi max pokazująca skutki braku kofeiny. Wszyscy śpią do pewnego czasu, a potem sami zobaczcie ;) Fajny motyw z pewnego filmu.
Bud light - ser Bud light - ser
Bud light - ser
7680
Obejrzyj
Nieźle to sobie wykombinowali. Pozornie kupili na imprezę ogromny ser i bagietki, ale tak naprawdę przemycili w środku kilka butelek piwa, o których nie wiedziały ich żony.
Reklama napoju Reklama napoju
Reklama napoju
12392
Obejrzyj
Znakomicie wykonana reklama pewnego amerykańskiego napoju Life Water. Co jest w niej takiego fajnego? Taniec tych niewyżytych jaszczurek.
Bud light - zęby Bud light - zęby
Bud light - zęby
7035
Obejrzyj
Chcieli się napić piwa (a raczej je ukraść) które było w pokoju obok. Niestety jeden z nich zaklinował się w dziurze i skończył jako otwieracz.
Reklama Ery Reklama Ery
Reklama Ery
6412
Obejrzyj
Może nie jest śmieszna, ale nie o to w tej reklamie chodzi. Chodzi o przesłanie, bo reklama daje do myślenia. Szkoda, że jest ich tak niewiele...
Facet sam w domu Facet sam w domu
Facet sam w domu
20559
Obejrzyj
Co się może stać, gdy zostawimy żonatego faceta na jakiś czas samemu w domu? Jego żona po powrocie może być bardzo i niestety niemile zaskoczona.