Tag rosja - śmieszne filmiki

Walka magów Walka magów
Walka magów
6302
Obejrzyj
Witamy ponownie w Rosji. Gdzie wódka dodaje skrzydeł, ale nie tylko. Jak się okazało wódka daje umiejętności magiczne. Zobaczcie pojedynek dwójki mistrzów pijackiego wódżitsu.
StopCham - Cofaj! StopCham - Cofaj!
StopCham - Cofaj!
4697
Obejrzyj
Kolejny genialny odcinek od ekipy StopCham. Dzisiaj skupimy się najbardziej na wycofywaniu się z drogi i wycofywaniu z oskarżeń. Rosjanie choć dawno dowiedzieli się o ruchu StopCham dalej nie chcą odpuścić. Będzie się działo.
Ekstremalne przechodzenie przez ulice Ekstremalne przechodzenie przez ulice
Ekstremalne przechodzenie przez ulice
3163
Obejrzyj
Zimna noc w Rosji. Po autostradzie mkną samochody. Oczywiście wszyscy zgodnie z przepisami, aż tu nagle z ciemnych otchłani pobocza, wyłania się... Rosyjska babuleńka. Zobaczcie, jak nie przechodzić przez ulicę.
StopCham - Strach i nienawiść StopCham - Strach i nienawiść
StopCham - Strach i nienawiść
3060
Obejrzyj
StopCham znowu w akcji! Tym razem ujrzymy nocną odmianę chamów i prostaków, którzy nie do końca rozumieją ideę poprawnego parkowania. Nocne chamy są nieco bardziej agresywne, więc ekipa będzie miała nieco trudniejsze zadanie.
Niezły fart i robocza głupota Niezły fart i robocza głupota
Niezły fart i robocza głupota
3171
Obejrzyj
Myślicie, że tylko w Polsce robotnicy mają gdzieś BHP? Jak pewnie już się domyślacie, Rosjanie też nieźle sobie radzą w ignorowaniu przepisów. Weźmy sobie trójkę miłych robotników bez kasków, wycinkę drzewa i brak wyznaczonej...
Baba z mocarnymi jajami Baba z mocarnymi jajami
Baba z mocarnymi jajami
7178
Obejrzyj
Myśleliście, że głupie zachowania w Rosji są domeną panów? Lepiej szybko zmieńcie swój światopogląd, bo panie też jak najbardziej nie odstają. Dobrze, mamy już jedną panią, dodajmy jeszcze elastyczną linę, typowego Rosjanina,...
StopCham - Rajd na Dumę StopCham - Rajd na Dumę
StopCham - Rajd na Dumę
2920
Obejrzyj
StopCham dalej nie odpuszcza. Jak się okazuje posiadanie samochodu z nikogo nie czyni człowieka uprzywilejowanego. W tym odcinku StopCham spotka się z "miłą" panią z prokuratury. Obejrzyjcie i sprawdźcie jak się powinno tępić...
Ucieczka quadem przed policją Ucieczka quadem przed policją
Ucieczka quadem przed policją
4411
Obejrzyj
Kilku zapaleńców z Rosji, brak znajomości przepisów, no i rzecz jasna motory i quad. To wszystko daje mieszankę wybuchową, która raczej nie skończy się dobrze. Zobaczcie pościg policyjny za facetem, który za nic ma sobie...
Najważniejsze to zachować spokój Najważniejsze to zachować spokój
Najważniejsze to zachować spokój
4979
Obejrzyj
Często pokazujemy wam dziwne rzeczy, jakie potrafią dziać się w Rosji. Ciekawiło was może jak na to wszystko reagują Rosjanie? Najlepszym przykładem będzie reakcja tych panów za kółkiem.
Szop wcina winogrona Szop wcina winogrona
Szop wcina winogrona
4078
Obejrzyj
Pewna kultura przy stole obowiązuje każdego. Pod tę zasadę łapią się też zwierzaki, nawet jeśli to szop pracz prosto z Rosji.
Najważniejsza rzecz w kobiecie Najważniejsza rzecz w kobiecie
Najważniejsza rzecz w kobiecie
3273
Obejrzyj
Studencka balanga, w dodatku w Rosji. Wszyscy możemy się domyślać co może wyjść z takiego połączenia. Mimo to, jeden ekspert od damskich wdzięków zachowuje resztki trzeźwego rozumu i odpowiada na ważne pytanie bez większego...
Piwo na Syberii Piwo na Syberii
Piwo na Syberii
3559
Obejrzyj
Na ciemnej i zimnej Syberii nasi rosyjscy przyjaciele mają nie lada kłopot. Jak się okazuje nie jest wcale tam tak łatwo się nawalić. Sprawdźcie co się dzieje, kiedy chcesz walnąć browara pod chmurką na Syberii.
Rosyjskie świry na budynkach Rosyjskie świry na budynkach
Rosyjskie świry na budynkach
6192
Obejrzyj
Wszyscy już dobrze znamy Rosjan. Jeżdżą jakby nie było przepisów ruchu drogowego i uwielbiają robić naprawdę dziwne rzeczy. Tym razem mamy do czynienia z grupką młodych ludzi którzy chyba nie mają zmysłu samozachowawczego.
StopCham - Przylepiona do telefonu StopCham - Przylepiona do telefonu
StopCham - Przylepiona do telefonu
3200
Obejrzyj
Kolejny odcinek StopChamu. Walka z kierowcami wciąż nie ma końca, a już zwłaszcza w Rosji. Tym razem uda nam się spotkać niezbyt miłą dziewczynę, która nie potrafi przestać rozmawiać, przez telefon.
Rosyjskie tankowanie Rosyjskie tankowanie
Rosyjskie tankowanie
5201
Obejrzyj
Jak wiadomo sporo rzeczy w Rosji wymyka się pojmowaniu statystycznego Polaka. Jak się okazuje tankowanie w tym zimnym kraju, też czasem wygląda odrobinę inaczej.
Odcinek pełen niebezpieczeństw - StopChamstwu Odcinek pełen niebezpieczeństw - StopChamstwu
Odcinek pełen niebezpieczeństw - StopChamstwu
3593
Obejrzyj
Chłopaki z ekipy StopCham ścigają kierowców jeżdżących chodnikami i parkujących w niedozwolonych miejscach. W tym odcinku musieli naprawdę wykazać się odwagą, bo czekało na nich sporo niespodzianek.