Tag rosja - śmieszne filmiki

II wojna światowa - dzień po dniu na mapie II wojna światowa - dzień po dniu na mapie
II wojna światowa - dzień po dniu na mapie
4423
Obejrzyj
Mapa zajmowanych terytoriów przez Niemcy, Związek Radziecki, a później przez siły sprzymierzone. Warto obejrzeć ten filmik, żeby lepiej zrozumieć tę wojnę.
Ludzie rzucają się pod auta, aby wymusić ubezpieczenie Ludzie rzucają się pod auta, aby wymusić ubezpieczenie
Ludzie rzucają się pod auta, aby wymusić ubezpieczenie
5007
Obejrzyj
Jak zdobyć pieniądze za darmo, zupełnie nic nie robiąc? To trudne pytanie, na które każdy chciałby znać odpowiedź. Ludzie, których prezentujemy w tym filmie znają odpowiedź na to pytanie.
Zdrawstwuj Lidl, zdrawstwuj Biedronka! Zdrawstwuj Lidl, zdrawstwuj Biedronka!
Zdrawstwuj Lidl, zdrawstwuj Biedronka!
6238
Obejrzyj
Rosjanie z Kaliningradu tłumnie szturmują polskie sklepy. Przyciągają ich głównie tańsze, ale też niejednokrotnie lepsze produkty. Rosyjski zespół "Parovoz" nagrał z tej okazji tę oto piosenkę.
Rosyjska orkiestra wojskowa śpiewa Rosyjska orkiestra wojskowa śpiewa "Skyfall"
Rosyjska orkiestra wojskowa śpiewa "Skyfall"
6174
Obejrzyj
Muzyka z filmu "Skyfall" często pojawiała się w programach stacji radiowych. Wpada w ucho nawet osobom, które nie widziały filmu. Jak podoba Wam się wersja wykonywana przez rosyjską armię? Jak dla nas to dopóki śpiewają ją w...
Ochrona przed fotoradarami Ochrona przed fotoradarami
Ochrona przed fotoradarami
10541
Obejrzyj
Od dawna wiadomo, że piękno kobiecego ciała zachęca do kupna różnych produktów. W tym przypadku są to naklejki chroniące tablice rejestracyjne przed fotoradarem. Zobaczcie jak działają owe naklejki.
Warto ćwiczyć na świeżym powietrzu Warto ćwiczyć na świeżym powietrzu
Warto ćwiczyć na świeżym powietrzu
10329
Obejrzyj
Street Workout, czyli ćwiczenie na świeżym powietrzu staje się coraz bardziej popularne. Zobaczcie jak można zdrowo spędzać wolny czas.
Niedźwiedzie uciekają przed babcią Niedźwiedzie uciekają przed babcią
Niedźwiedzie uciekają przed babcią
2560
Obejrzyj
Rosja nadal potrafi zaskoczyć. 2 niedźwiedzie zabłąkały się w okolice gospodarstwa. Jak poradzić sobie z takimi zwierzętami? Okazuje się, że wystarczy krzyk babci i niedźwiedzie postanawiają wrócić do lasu.
AK-47 - Polimaty AK-47 - Polimaty
AK-47 - Polimaty
3146
Obejrzyj
Radosław Kotarski tym razem postanowił przedstawić wszystkim historię i sposób działania karabinu AK-47. Warto zobaczyć nawet jeśli nie macie bladego pojęcia o działaniu jakiejkolwiek broni. Wszystko jak zawsze podane w bardzo...
Rosyjska reklama tamponów Rosyjska reklama tamponów
Rosyjska reklama tamponów
26
5
12825
Obejrzyj
Reklamodawcy w Rosji prawdopodobnie mogą sobie pozwolić na więcej niż ci w Zachodniej Europie. Zobaczcie kontrowersyjną reklamę tamponów z paniami w strojach kąpielowych w roli głównej.
Tragedia w czasie zabawy zimą Tragedia w czasie zabawy zimą
Tragedia w czasie zabawy zimą
4611
Obejrzyj
Niektóre sporty mają to do siebie, że są niebezpieczne. W czasie zorbingu w Rosji kula stoczyła się poza wyznaczony tor. Nieprofesjonalne przygotowanie rozrywki dla ludzi spowodowało śmierć jednego mężczyzny i wstrząs mózgu u...
Gdy wycieraczki przestaną działać Gdy wycieraczki przestaną działać
Gdy wycieraczki przestaną działać
2624
Obejrzyj
Ludzie muszą poradzić sobie w różnych warunkach. Pomysłowość potrafi nawet niekiedy uratować życie. Zobacz jak Rosjanie poradzili sobie z popsutymi wycieraczkami.
Niekończąca się wojna Niekończąca się wojna
Niekończąca się wojna
5208
Obejrzyj
Ludzkość w pogoni za władzą wyniszczyła się całkowicie. Nie przeżył żaden człowiek. Walki prowadzą ze sobą zautomatyzowane maszyny, w tym samoloty. Zobaczcie wysokiej jakości animację z Rosji.
Przeprawa przez rzekę w Rosji Przeprawa przez rzekę w Rosji
Przeprawa przez rzekę w Rosji
7238
Obejrzyj
Budowa mostów jest jeszcze bardziej skomplikowana i kosztowna niż budowa dróg. W warunkach kryzysu trzeba sobie jakoś radzić. Na Wschodzie wymyślono więc alternatywny sposób przeprawy na drugą stronę.
Nieudane zabójstwo w Rosji Nieudane zabójstwo w Rosji
Nieudane zabójstwo w Rosji
3714
Obejrzyj
Dyrektor pewnej firmy w Rosji podjeżdża do sklepu, gdy nagle podchodzi do niego mężczyzna z torbą. W torbie znajduje się broń, z której napastnik otwiera ogień. Pistolet jednak się zacina i biznesmen uchodzi z życiem.
Pies - siłacz Pies - siłacz
Pies - siłacz
2569
Obejrzyj
Nawet niepozornej wielkości pies może mieć ogromną siłę. Ten osobnik potrafi np. pociągnąć samochód. Zdarzenie ma oczywiście miejsce w Rosji.
Prawo jazdy na czołg? Prawo jazdy na czołg?
Prawo jazdy na czołg?
4132
Obejrzyj
Formalne wymogi do prowadzenia pojazdu gąsienicowego odstawmy na chwilę na bok. Zamiast tego rzućmy okiem na umiejętności pewnego żołnierza w prowadzeniu takiej maszyny przez miasto.