Tag strój - śmieszne filmiki

Wesołych Świąt - Remi Gaillard Wesołych Świąt - Remi Gaillard
Wesołych Świąt - Remi Gaillard
9528
Obejrzyj
Remi Gaillard, czyli ojciec internetowych pranków, także poczuł magię świąt i postanowił wskoczyć w strój świętego Mikołaja. Oczywiście, wykreował swoją wersję tej postaci, nieco odbiegającą od legendarnego oryginału.
Miś od Coca-Coli Miś od Coca-Coli
Miś od Coca-Coli
3431
Obejrzyj
Każde, nawet najprostsze zajęcie może być widowiskowe i kreatywne, jeżeli tylko poświęcimy mu odrobinę chęci. Operator tego kostiumu jest najlepszym tego przykładem. Wygląda też na to, że sam świetnie bawi się w tej pracy.
Pomysłowy kostium mecha Pomysłowy kostium mecha
Pomysłowy kostium mecha
2937
Obejrzyj
Chociaż kostiumowy szał związany z zabawami w klimacie Halloween mamy już za sobą, to niektóre z przebrań warte są pokazania. Tym razem mowa o podwójnym stroju: dla ojca i dziecka jednocześnie.
Prawdziwe stroje, rodem ze średniowiecza #2 Prawdziwe stroje, rodem ze średniowiecza #2
Prawdziwe stroje, rodem ze średniowiecza #2
2174
Obejrzyj
Ogromna ilość gier i filmów osadzona jest w czasach średniowiecza lub czasach o zbliżonym poziomie rozwoju cywilizacyjnego. Często jednak prezentowane stroje czy uzbrojenie nie są nawet podobne do tego, które mogłoby być zgodne...
Kostium pirata Kostium pirata
Kostium pirata
3659
Obejrzyj
Chociaż zdania, co do ubierania zwierząt w cokolwiek są podzielone, to gdybyśmy już mieli znaleźć strój dla kota to byłby to zdecydowanie strój pirata. Producentom gratulujemy kreatywności!
Prawdziwe stroje, rodem ze średniowiecza Prawdziwe stroje, rodem ze średniowiecza
Prawdziwe stroje, rodem ze średniowiecza
2444
Obejrzyj
Ogromna ilość gier i filmów osadzona jest w czasach średniowiecza lub czasach o zbliżonym poziomie rozwoju cywilizacyjnego. Często jednak prezentowane stroje czy uzbrojenie nie są nawet podobne do tego, które mogłoby być zgodne...
Najgorszy strój na Halloween Najgorszy strój na Halloween
Najgorszy strój na Halloween
3373
Obejrzyj
Jeżeli nie wiecie czym jest spaczone pojęcie poprawności politycznej, to idealną definicję tego słowa poznacie po obejrzeniu tego filmiku. Przed rozpoczęciem, spróbujcie odgadnąć jaki strój na Halloween może zostać uznany za...
Świat ludzi (Rémi Gaillard) Świat ludzi (Rémi Gaillard)
Świat ludzi (Rémi Gaillard)
2161
Obejrzyj
Rémiego Gaillarda chyba nie trzeba nikomu przedstawić. Z czystym sumieniem można nazywać go ojcem internetowych pranków. Tym razem Rémi powraca z banalnym, z pozoru, żartem. Kiedy jednak zastanowić się nad ogólnym przesłaniem,...
Mam talent: drugi występ Piff'a Magicznego Smoka Mam talent: drugi występ Piff'a Magicznego Smoka
Mam talent: drugi występ Piff'a Magicznego Smoka
2325
Obejrzyj
"Piff the Magic Dragon" powraca w drugim etapie amerykańskiego "Mam talent". Zaskakuje po raz kolejny, ale nie tylko oryginalnym humorem, ale także magicznymi popisami. Co takiego wymyślił tym razem? Sprawdźcie sami!
Pomysłowy kostium Pomysłowy kostium
Pomysłowy kostium
3066
Obejrzyj
Aby stworzyć zaskakujący i pomysłowy strój wcale nie potrzeba inwestować w niego dużych sum pieniędzy, dołączać widowiskowego makijażu i tak dalej... Czasami wystarczy odrobina kreatywności!
Dinosaurs Prank z Chrisem Prattem Dinosaurs Prank z Chrisem Prattem
Dinosaurs Prank z Chrisem Prattem
2637
Obejrzyj
SA Wardega właśnie podniósł poprzeczkę wszystkim światowym pranksterom. Udało mu się wkręcić amerykańskiego aktora Chrisa Pratta znanego ze "Strażników Galaktyki" czy nowego "Jurassic World".
SA Wardega: Jurassic World Dinosaurs Prank SA Wardega: Jurassic World Dinosaurs Prank
SA Wardega: Jurassic World Dinosaurs Prank
3084
Obejrzyj
Po dłuższej przerwie SA Wardega powraca z najnowszym prankiem pod tytułem: Jurassic World Dinosaurs. Pomysł ciekawy, chociaż sam autor przyznaje, że inspiracją był nadchodzący film "Jurassic World". Jak udało się...
Zmiana wyglądu kobiet w Iranie przez 100 lat Zmiana wyglądu kobiet w Iranie przez 100 lat
Zmiana wyglądu kobiet w Iranie przez 100 lat
4898
Obejrzyj
Oto jak zmienił się wygląd kobiet mieszkających w Iranie na przestrzeni ostatniego wieku. Chusty na głowach, stroje zakrywające całą sylwetkę... Nie zawsze tak to wyglądało.
Zły giermek Zły giermek
Zły giermek
3738
Obejrzyj
Tym razem Sadama zamiast podrywać dziewczyny postanowił wywinąć jakiś numer. Zobaczcie jak nasz typowy podrywacz wywija ludziom psikusy, bo na naprawdę warto.
Najniższy przelot w Wingsuicie Najniższy przelot w Wingsuicie
Najniższy przelot w Wingsuicie
3948
Obejrzyj
Ludzie to prawdziwi wariaci. Kiedy odkryją źródło adrenaliny, nie cofną się przed niczym, żeby wyssać je do cna. Użytkowanie Wingsuitu w normalnych warunkach jest niebezpieczne jak szlag, ale to już prawdziwe przegięcie....
Elokwentny dres w teatrze Elokwentny dres w teatrze
Elokwentny dres w teatrze
3927
Obejrzyj
Przyjęło się, że do teatru chodzi się elegancko ubranym. Wiecie, tam to jest Kultura przez duże K. Są jednak tacy, którzy walczą z takimi ograniczeniami. Przedstawiamy Wam pomarańczowego dresa!