Tag taniec - śmieszne filmiki

Roztańczony student i jego studniowa podróż po Chinach Roztańczony student i jego studniowa podróż po Chinach
Roztańczony student i jego studniowa podróż po Chinach
3256
Obejrzyj
Znudziły wam się fotki z wakacji? Macie dość setnego ujęcia tego ślicznego pomniku, przy którym mama i tata byli, a wy nie? To co powiecie na roztańczony teledysk jednego z zagranicznych studentów? Nasz uczeń postanowił nieco...
Rolowany węgorz Rolowany węgorz
Rolowany węgorz
4396
Obejrzyj
Jak internet mógłby się obyć bez naszych, ukochanych artystów i doskonałej muzyki. Na pewno nie byłby tym samym miejscem. Tym razem mamy do czynienia z nieco nieudanym teledyskiem pani Nataszy Urbańskiej i naszym ulubionym...
Roztańczony amator przekąsek Roztańczony amator przekąsek
Roztańczony amator przekąsek
2382
Obejrzyj
Zwierzęta potrafią zaskoczyć, zwłaszcza kiedy wydaje im się, że nikt nie patrzy. Zobaczcie jak bardzo roztańczony może być pies, kiedy czegoś chce.
Cheerleaderki z Gdyni Cheerleaderki z Gdyni
Cheerleaderki z Gdyni
11519
Obejrzyj
Jeśli naszym sportowcom coś nie wyjdzie to i tak nikt nie żałuje, że poszedł na mecz. Mamy przecież świetne cheerleaderki, dla których nie jeden kupiłby bilet.
Oryginalny sposób na odpalanie fajerwerków Oryginalny sposób na odpalanie fajerwerków
Oryginalny sposób na odpalanie fajerwerków
4144
Obejrzyj
Nie, nie, nie chodzi tu o kolejnego kolesia, który wymyślił sposób "z dupy". Mamy tu do czynienia z zupełnie inną, a na pewno znacznie bardziej artystyczną metodą. Lepiej nie próbujcie tego w domu.
Tańczyć każdy może Tańczyć każdy może
Tańczyć każdy może
3675
Obejrzyj
Na koncercie warto potańczyć, zwłaszcza kiedy leci nasza ulubiona muzyka. Niestety ten pan ma w sobie za dużo piwa, albo po prostu czuje muzykę całym sobą. Zobaczcie jak można wywijać na koncercie.
Świąteczny taniec kotków Świąteczny taniec kotków
Świąteczny taniec kotków
5269
Obejrzyj
Specjalnie dla was grupa małych kotków wykona wyjątkowy, świąteczny taniec. Święta coraz bliżej, więc zwierzaki też wczuwają się w ich klimat. Zobaczcie sami.
Stop! Nakurwiam węgorza! Stop! Nakurwiam węgorza!
Stop! Nakurwiam węgorza!
52
3
19006
Obejrzyj
Jeśli spojrzeć na węża, to niby nie potrafi tańczyć. Ale na szczęście życie lubi zaskakiwać i nawet wąż potrafi pokazać kilka tanecznych kroków. Zobaczcie jak wąż, nak*rwia węgorza!
Jak uspokoić psa? Jak uspokoić psa?
Jak uspokoić psa?
21
1
9344
Obejrzyj
Muzyka łagodzi obyczaje i to nie tylko ludzkie. Jeśli denerwuje was szczekanie psa sąsiada, albo już prawie was połknął jakiś pieseł, spróbujcie puścić mu odpowiedni kawałek. Nie gwarantujemy efektów, jak w tym filmiku, ale...
Pajęcza salsa Pajęcza salsa
Pajęcza salsa
3795
Obejrzyj
Technologi jest niesamowita. Ratuje życia, pomaga nam w pracy i... tańczy salsę! Dzięki najnowszym zdobyczom technologicznym i drukarce 3D, robot o wdzięcznej nazwie T8, wywija odnóżami niczym Maserak w Tańcu z Gwiazdami....
Cheerleaderki z Gdyni Cheerleaderki z Gdyni
Cheerleaderki z Gdyni
5644
Obejrzyj
Piękne, niesamowite i pobudzające do walki o punkty dziewczyny z Gdyni. Nie wiem jak udało się namówić tyle dziewcząt, by założyły jeden strój na tą samą imprezę, ale efekt jest powalający. Obejrzyjcie sami, bo jest na czym...
Epicki kibic idzie na całość Epicki kibic idzie na całość
Epicki kibic idzie na całość
3777
Obejrzyj
Nie mam pojęcia, czy to przez alkohol, czy może przez nadmiar Coca-Coli, ale ten facet wie jak wykorzystać szansę. Wystarczy dobry podkład, chwila uwagi od operatora jednej z kamer, no i oczywiście odwaga, by wykorzystać...
Taniec palców Taniec palców
Taniec palców
3578
Obejrzyj
Taniec to emocje, to ruch całego ciała. A ten koleś jest największym ku temu dowodem. Sprawne palce, trochę wyobraźni no i oczywiście wyczucie rytmu tworzą wspaniałą kombinację, której nie warto przegapić.
Taniec robota - poziom ekspert Taniec robota - poziom ekspert
Taniec robota - poziom ekspert
4163
Obejrzyj
Nigdy bym nie pomyślał, że ktoś jest w stanie zrobić to tak dobrze, nie będąc robotem. Jeszcze w dodatku z taką synchronizacją.
Loki wymiata na parkiecie Loki wymiata na parkiecie
Loki wymiata na parkiecie
4785
Obejrzyj
Zobaczcie, że Tom Hiddleston jest nie tylko dobrym aktorem, ale także całkiem niezłym tancerzem. Loki z filmu Avengers potrafi dać czadu.
Rosyjskie tankowanie Rosyjskie tankowanie
Rosyjskie tankowanie
5341
Obejrzyj
Jak wiadomo sporo rzeczy w Rosji wymyka się pojmowaniu statystycznego Polaka. Jak się okazuje tankowanie w tym zimnym kraju, też czasem wygląda odrobinę inaczej.