Tag taniec - śmieszne filmiki

Czeska studniówka Czeska studniówka
Czeska studniówka
8241
Obejrzyj
Jak bawią się Czesi podczas swojej studniówki? Ich odwadze zdecydowanie nie da się zaprzeczyć.
Dziecko tańczy na... smyczy. Gdy rodzice zbytnio się cieszą z dziecka Dziecko tańczy na... smyczy. Gdy rodzice zbytnio się cieszą z dziecka
Dziecko tańczy na... smyczy. Gdy rodzice zbytnio się cieszą z dziecka
3360
Obejrzyj
Dwójka rodziców nie mogła doczekać się potomstwa. W końcu udało im się spłodzić małego szkraba. Od tamtej pory nie rozstają się z kamerą. Z kilku z setek tysięcy milionów ujęc powstał ten filmik.
Świetny sposób na reklamę - Tańcząca krowa Świetny sposób na reklamę - Tańcząca krowa
Świetny sposób na reklamę - Tańcząca krowa
2842
Obejrzyj
Krówka zachęca do kupna produktów swojej firmy. Biorąc pod uwagę popularność tego filmiku raczej skutecznie. Nawet w Europie dowiadujemy się o firmie z Meksyku.
Jak prawidłowo zagrać Polkę. Parodia filmu Whiplash Jak prawidłowo zagrać Polkę. Parodia filmu Whiplash
Jak prawidłowo zagrać Polkę. Parodia filmu Whiplash
2353
Obejrzyj
W filmie Whiplash możemy zobaczyć nietypowego nauczyciela i ambitnych uczniów szkoły muzycznej. Wszyscy dążą do perfekcji. To identycznie jak w tym filmiku, gdzie Polka musi być coraz lepsza!
Kolejny dzień na służbie w Dover Kolejny dzień na służbie w Dover
Kolejny dzień na służbie w Dover
4312
Obejrzyj
Witajcie w Dover, stolicy stanu Delaware! W odróżnieniu od tego co można by było pomyśleć, okoliczni policjanci bardzo się tu nudzą. Widać to zwłaszcza po tym funkcjonariuszu, który postanowił sobie nieco urozmaicić dzień tańcem.
Niezwykły tancerz w arabskim Mam Talent Niezwykły tancerz w arabskim Mam Talent
Niezwykły tancerz w arabskim Mam Talent
4123
Obejrzyj
Pojedynczy ludzie, rozsiani po całym świecie posiadają niezwykłe talenty. W arabskim Mam Talent pojawił się jegomość, który posiada niezwykłe umiejętności taneczne. Naprawdę warto zobaczyć.
Największe hity internetu wykonane przez postacie z anime Największe hity internetu wykonane przez postacie z anime
Największe hity internetu wykonane przez postacie z anime
25
6
4723
Obejrzyj
Życie postaci z anime nie należy do najnudniejszych, ale każdemu przydaje się czasem odrobina odmiany. Zwłaszcza jeśli można chwilę się pobujać przy największych hitach z internetu!
Taneczny pojedynek dwóch maskotek Taneczny pojedynek dwóch maskotek
Taneczny pojedynek dwóch maskotek
3376
Obejrzyj
Maskotki muszą zarówno zagrzewać drużynę do walki, jak i nakręcać publikę na doping. Co robią w wolnym czasie? Urządzają sobie pojedynki taneczne!
Bardzo Dziwne Filmiki - 27 Bardzo Dziwne Filmiki - 27
Bardzo Dziwne Filmiki - 27
4053
Obejrzyj
To już dwudziesta siódma kompilacja dziwnych, szalonych, a przede wszystkim zabawnych filmików od Szczerego Jerry'ego. Jeśli chcecie zobaczyć, jakie dziwactwa skrywa internet to dobrze trafiliście. Nie czekajcie ani chwili...
Jak urządzić imprezę w pociągu Jak urządzić imprezę w pociągu
Jak urządzić imprezę w pociągu
2513
Obejrzyj
Czy podróż pociągiem do pracy zawsze musi być nudna? Nic bardziej mylnego. Peter Sharp postanowił urządzić małą potańcówkę w jednym z wagonów. Wszystko po to, by ludzie zrozumieli pewną bardzo ważną rzecz. Skoro można potańczyć...
Tańczący dziadek daje czadu z dwoma laskami Tańczący dziadek daje czadu z dwoma laskami
Tańczący dziadek daje czadu z dwoma laskami
8782
Obejrzyj
Myślicie, że w pewnym wieku trzeba przystopować i już nie można szaleć? Nic bardziej mylnego. Ten jegomość pokaże Wam, że w każdym wieku można zostać królem parkietu. Zobaczcie sami.
Dziwny taniec w miejscach publicznych Dziwny taniec w miejscach publicznych
Dziwny taniec w miejscach publicznych
2851
Obejrzyj
Każdy czasem lubi potańczyć i na pewno ma swój popisowy krok. Ravgor i Wapniak postanowili nieco się popisać swoimi umiejętnościami tanecznymi. Chcecie zobaczyć ich popisowe ruchy? W takim razie nie czekajcie ani chwili i...
Niezwykle dobry tancerz z Polski Niezwykle dobry tancerz z Polski
Niezwykle dobry tancerz z Polski
3243
Obejrzyj
Polacy nie gęsi, też bardzo dużo potrafią! Myślicie, że wszystkie fajne akcje robią ludzie zza granicy? To bardzo się mylicie. Zobaczcie chłopaka z naszego, rodzimego Krosna, który pokaże Wam jak się tańczy.
Uliczny B-Boy kontra policjant Uliczny B-Boy kontra policjant
Uliczny B-Boy kontra policjant
5141
Obejrzyj
Ktoś powiedział, że policjanci nie są sprawni? Na pewno zmieni zdanie po tym, jak obejrzy ten filmik. To był spokojny wieczór na parkingu, gdzie lokalni B-Boye popisywali się swoimi umiejętnościami, do czasu aż nastała...
Tańcząca modelka Tańcząca modelka
Tańcząca modelka
3236
Obejrzyj
Czego potrzeba żeby zatańczyć z modelką? Wdzięku? Wypchanego portfela? A może specjalnych znajomości? Nic bardziej mylnego. Wystarczy otworzyć jakąś stronę z odzieżą i cieszyć się towarzystwem pięknej damy.
Kuchenny taniec Kuchenny taniec
Kuchenny taniec
5563
Obejrzyj
Mamy kolejny dowód na to, że kobiety najlepiej czują się w kuchni. Nie zrozumcie nas źle, ale po tym filmiku bardzo łatwo dojść do takich wniosków. Zobaczcie, jak może rozbujać kobietę kuchenny taniec.