Filmiki - Ekstremalne

Premiera PS4 w Niemczech i w Polsce Premiera PS4 w Niemczech i w Polsce
Premiera PS4 w Niemczech i w Polsce
8157
Obejrzyj
Premiery nowych konsol zawsze budzą wielkie emocje, nie było inaczej przy premierze Play Station 4. Na nieszczęście w Europie dostarczono niewystarczającą ilość konsol, co sprawiło, że konsumenci zamienili się w bandę dzikusów....
Baba z mocarnymi jajami Baba z mocarnymi jajami
Baba z mocarnymi jajami
7583
Obejrzyj
Myśleliście, że głupie zachowania w Rosji są domeną panów? Lepiej szybko zmieńcie swój światopogląd, bo panie też jak najbardziej nie odstają. Dobrze, mamy już jedną panią, dodajmy jeszcze elastyczną linę, typowego Rosjanina,...
Latanie z Joke Summerem Latanie z Joke Summerem
Latanie z Joke Summerem
3681
Obejrzyj
Wiatr we włosach, łąki, pola, góry... To widoki jakie zapewniają skoczkowie w Wingsuitach. Marzyliście o tym żeby latać? Ci panowie uchylą wam rąbka tego, jak się to robi.
Rosyjskie świry na budynkach Rosyjskie świry na budynkach
Rosyjskie świry na budynkach
6545
Obejrzyj
Wszyscy już dobrze znamy Rosjan. Jeżdżą jakby nie było przepisów ruchu drogowego i uwielbiają robić naprawdę dziwne rzeczy. Tym razem mamy do czynienia z grupką młodych ludzi którzy chyba nie mają zmysłu samozachowawczego.
StopCham - Przylepiona do telefonu StopCham - Przylepiona do telefonu
StopCham - Przylepiona do telefonu
3694
Obejrzyj
Kolejny odcinek StopChamu. Walka z kierowcami wciąż nie ma końca, a już zwłaszcza w Rosji. Tym razem uda nam się spotkać niezbyt miłą dziewczynę, która nie potrafi przestać rozmawiać, przez telefon.
Backflip nad dwudziestometrową skarpą Backflip nad dwudziestometrową skarpą
Backflip nad dwudziestometrową skarpą
3423
Obejrzyj
Widok z oczu rowerzysty który przeskakuje nad ogromną skarpą. Poczujcie namiastkę tego stresu, który przeżywa rowerzysta w trakcie takiego skoku. Oczywiście bez niebezpieczeństwa złamania karku.
Przedszkole dla dzieci z horrorów Przedszkole dla dzieci z horrorów
Przedszkole dla dzieci z horrorów
3852
Obejrzyj
A gdyby tak wysłać dzieci z horrorów do przedszkola... Czy znalazłaby się chętna do opieki nad nimi przedszkolanka? Czy dzieciom udałoby się znaleźć wspólny język i wspólne zabawy?
Rebelianci celnie strzelają z wyrzutni rakiet Rebelianci celnie strzelają z wyrzutni rakiet
Rebelianci celnie strzelają z wyrzutni rakiet
4696
Obejrzyj
Lata wojny przyczyniły się do wielu doświadczeń po stronie rebeliantów. Mają oni też swojego mistrza wyrzutni, który trafi to, czego inni jeszcze nawet nie widzą. Jest mistrzem. Pokaz jego umiejętności możecie zobaczyć na tym...
Ping Pong rozgrywany nożami Ping Pong rozgrywany nożami
Ping Pong rozgrywany nożami
3397
Obejrzyj
Niezwykły show, w którym noże odbijane są paletkami do ping-ponga. Całość odbywa się tak szybko, że nawet nie mamy czasu, żeby się przestraszyć.
Odcinek pełen niebezpieczeństw - StopChamstwu Odcinek pełen niebezpieczeństw - StopChamstwu
Odcinek pełen niebezpieczeństw - StopChamstwu
3819
Obejrzyj
Chłopaki z ekipy StopCham ścigają kierowców jeżdżących chodnikami i parkujących w niedozwolonych miejscach. W tym odcinku musieli naprawdę wykazać się odwagą, bo czekało na nich sporo niespodzianek.
Przerażający występ w Mam Talent Przerażający występ w Mam Talent
Przerażający występ w Mam Talent
23014
Obejrzyj
Aaron Crow. Jeśli to imię i nazwisko nic Ci nie mówi i tak je zapamiętaj. Jeśli kiedykolwiek będzie chciał wziąć na ochotnika w jakimś programie uciekaj. Widząc go też uciekaj.
Wypadki z udziałem ciężarówek - Sierpień 2013 Wypadki z udziałem ciężarówek - Sierpień 2013
Wypadki z udziałem ciężarówek - Sierpień 2013
3802
Obejrzyj
Wypadki na drodze przy dużej prędkości to nie to samo co upadek z roweru. Tutaj naprawdę często dochodzi do poważnych uszkodzeń ciała. Jeszcze gorzej, gdy w wypadku udział biorą ciężarówki. Tego typu groźne sytuacje wydarzyły...
Bajka o matce dzieci Bajka o matce dzieci
Bajka o matce dzieci
3036
Obejrzyj
Straszne wydarzenia z Sosnowca powoli zbliżają ku końcowi. Mimo, że zapadł wyrok w sprawie śmierci małej Madzi, obrona postanowiła złożyć apelację. Proponujemy więc dość specyficzną bajkę na temat tego co się wydarzyło się...
Ogniste kręcenie tyłkiem Ogniste kręcenie tyłkiem
Ogniste kręcenie tyłkiem
4735
Obejrzyj
Kobieta potrafi podgrzać atmosferę. Zobaczcie taniec tej dziewczyny i jakie mogą być skutki złego dobrania miejsca do kręcenia tyłkiem.
Córka, która zaginęła - Cyanide & Happiness Córka, która zaginęła - Cyanide & Happiness
Córka, która zaginęła - Cyanide & Happiness
3077
Obejrzyj
Ekipa Cyanide & Happiness pojawia się z kolejnym kontrowersyjnym filmikiem dla dorosłych. Tym razem rodzice, których córka zaginęła 10 lat temu, otrzymują portret swojego dziecka. Nowe technologie potrafią pokazać jak dana...
Tajwański szczęściarz uderzony wielkim głazem Tajwański szczęściarz uderzony wielkim głazem
Tajwański szczęściarz uderzony wielkim głazem
2831
Obejrzyj
W Polsce skutkiem złej pogody są zazwyczaj przewalone drzewa i uszkodzone dachy. Mieszkańcy Tajwanu mają większe zmartwienia. Zobaczcie co wydarzyło się na pewnej drodze podczas ulewy i silnego wiatru.
Lina - Cyanide & Happiness Lina - Cyanide & Happiness
Lina - Cyanide & Happiness
3134
Obejrzyj
Cyanide & Happiness, czyli ekipa odpowiedzialna za popularne filmiki dla dorosłych, znowu zaskakuje. Tym razem motywem przewodnim historyjki jest wspinaczka i lina, do której zaczepieni są bohaterowie. Końcówka historii z...
Polska policja vs rowerzysta Polska policja vs rowerzysta
Polska policja vs rowerzysta
3582
Obejrzyj
Niestety początek zdarzenia nie został nagrany, ale z relacji świadków wynika że policjanci kultury nie zachowali. Bezkarność funkcjonariuszy w Polsce jest tak daleko posunięta, że nie robią sobie nic z tego że zdarzenie...
Atak zabójczych wiewiórek [+18] Atak zabójczych wiewiórek [+18]
Atak zabójczych wiewiórek [+18]
3781
Obejrzyj
Zwiastun przeznaczony dla osób dorosłych. Przyzwyczailiśmy się do obecności wiewiórek w lasach i parkach. Co by się stało, gdyby nagle zaczęły one atakować ludzi? Zobaczcie zwiastun ekstremalnego filmu w którym wiewiórki oszalały.
Zabawa wielkim balonem Zabawa wielkim balonem
Zabawa wielkim balonem
6603
Obejrzyj
Ludzie cały czas szukają nietypowych wrażeń. Zobaczcie ekstremalną zabawę balonem. Szalona rozrywka gwarantowana.
Nurkowanie nocą [+18] Nurkowanie nocą [+18]
Nurkowanie nocą [+18]
4320
Obejrzyj
Filmik zdecydowanie dla osób dorosłych. Nurkowanie to interesujący sport pozwalający poznać niezbadane głębiny. W czasie nurkowania można jednak natknąć się na szokujące znalezisko.
Siła fali w czasie sztormu Siła fali w czasie sztormu
Siła fali w czasie sztormu
2998
Obejrzyj
Wybudowanie drogi w bezpośrednim sąsiedztwie wody może utrudnić jazdę kierowcom. Zobaczcie co dzieje się w czasie sztormu, gdy woda zalewa drogę.
Przybij piątkę z trzmielem Przybij piątkę z trzmielem
Przybij piątkę z trzmielem
3070
Obejrzyj
Są na świecie ludzie bardzo odważni. Ten człowiek był na tyle szalony, by przybić piątkę z trzmielem. Owad był bardzo uprzejmy i wyciągnął odnóże kilka razy.
Nurkowie prawie pożarci przez wieloryby Nurkowie prawie pożarci przez wieloryby
Nurkowie prawie pożarci przez wieloryby
7140
Obejrzyj
Po obejrzeniu tego filmiku niektórzy mogą zacząć bać się wody. Nagranie pokazuje jak 2 nurków spokojnie przebywa w wodzie. Jednak w pewnym momencie pojawiają się dwa ogromne wieloryby w bardzo bliskiej odległości.
Idiota i butelka Idiota i butelka
Idiota i butelka
2611
Obejrzyj
Ludzie lubią eksperymentować w życiu. Zazwyczaj nie zastanawiają się też nad niebezpieczeństwem jakie niesie dane zachowanie. Zobaczcie jak pewien chłopak przebija nożem wstrząśniętą butelkę Pepsi.
Autobus z ludźmi porwany przez wodę Autobus z ludźmi porwany przez wodę
Autobus z ludźmi porwany przez wodę
2395
Obejrzyj
Na wyspie Savaii miało miejsce tragiczne zdarzenie. Autobus z prawdopodobnie pijanym kierowcą został porwany przez wodę w czasie podtopień. Kilka osób zginęło a wiele zostało rannych.
Największa bitwa paintballowa na świecie Największa bitwa paintballowa na świecie
Największa bitwa paintballowa na świecie
6365
Obejrzyj
W Chicago zebrało się 2000 osób, które chciały wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu. Zorganizowana została wielka bitwa paintballowa. Nie zabrakło też pięknych tancerek. Warto zobaczyć całość.
Śmigłowiec przeciwpożarowy i woda z basenu Śmigłowiec przeciwpożarowy i woda z basenu
Śmigłowiec przeciwpożarowy i woda z basenu
3879
Obejrzyj
W sytuacji, gdy ma miejsce pożar, trzeba radzić sobie dostępnymi środkami. Z braku naturalnych zbiorników wodnych pilot postanowił nabrać wody prosto z basenu. Zobaczcie helikopter straży pożarnej z bardzo bliska.
Rubber - Opona, która sieje postrach Rubber - Opona, która sieje postrach
Rubber - Opona, która sieje postrach
7597
Obejrzyj
Proponujemy zwiastun szalonego filmu o oponie samochodowej. Z jakiegoś powodu powstała ona do życia i zaczyna zabijać. Kontrowersyjny scenariusz został jednak zrealizowany w bardzo dobry sposób. Polecamy fanom szalonych filmów.
Niebezpieczne sposoby otwarcia wina Niebezpieczne sposoby otwarcia wina
Niebezpieczne sposoby otwarcia wina
2867
Obejrzyj
Amerykanie to specyficzna nacja. Okazuje się, że niektórzy nie potrafią nawet normalnie otworzyć butelki z winem. Przedstawiamy kilka ekstremalnych sposobów otwarcia wina w amerykańskim stylu.
W jaki sposób umrzesz W jaki sposób umrzesz
W jaki sposób umrzesz
2923
Obejrzyj
Co by było gdybyśmy mogli poznać sposób swojej śmierci? Zobaczmy jak przedstawiła to pewna ekipa z USA na 5 osobach. Czy odważylibyście się skorzystać z takiej maszyny?
Farmer ratuje zbiory za pomocą traktora Farmer ratuje zbiory za pomocą traktora
Farmer ratuje zbiory za pomocą traktora
9021
Obejrzyj
Na polu pewnego farmera pojawił się ogień. Dzięki szybkiej decyzji udało mu się uratować połowę plonów. Wszystko dzięki zaoraniu ziemi wzdłuż ognia. W akcji pomagał też sąsiad ze swoim traktorem.
Hello Kitty, Monster High, Zmierzch i Bakugan - narzędzia szatana? Hello Kitty, Monster High, Zmierzch i Bakugan - narzędzia szatana?
Hello Kitty, Monster High, Zmierzch i Bakugan - narzędzia szatana?
8115
Obejrzyj
Nie wszyscy są fanami Hello Kitty, Monster High, Zmierzchu i np. Bakugan. Pewien ksiądz postanowił przedstawić kontrowersyjną interpretację tych produkcji. Posłuchajcie i oceńcie sami czy ma rację. Czy fani Hello Kitty, Monster...
Ogromny statek taranuje jachty Ogromny statek taranuje jachty
Ogromny statek taranuje jachty
3226
Obejrzyj
Okazuje się, że także w Norwegii dzieją się rzeczy niezwykłe. Pewien statek został nieprawidłowo nakierowany i podczas manewru staranował marinę. Ucierpiało wiele jachtów, na szczęście nikt nie został ranny.
hula-hop - 45 kg opona hula-hop - 45 kg opona
hula-hop - 45 kg opona
3156
Obejrzyj
Zabawa hula-hop to z pewnością doskonały sposób by zadbać o formę. Ten mężczyzna postanowił jednak podnieść poziom trudności przez zwiększenie wagi samego przedmiotu do ćwiczeń. Sprawdźcie jak wygląda kręcenie hula-hop w...
Samochodziki i duża prędkość Samochodziki i duża prędkość
Samochodziki i duża prędkość
3268
Obejrzyj
Pewnie wielu z Was miało w dzieciństwie samochodziki wyścigowe. Jednak auta przedstawione na filmiku rozpędzają się do ogromnych prędkości. Efekt jest niesamowity, a sam tor wyścigowy zajmuje duże pomieszczenie.