Filmiki - Ekstremalne

Burza piaskowa i kompletna ciemność Burza piaskowa i kompletna ciemność
Burza piaskowa i kompletna ciemność
2470
Obejrzyj
Film z burzy piaskowej w Arabii Saudyjskiej. W ekspresowym tempie niebo się zaczerwieniło od pisaku w powietrzu, po czym nastała kompletna ciemność. Zjawisko warte zobaczenia.
Wypadek podczas wyburzania Wypadek podczas wyburzania
Wypadek podczas wyburzania
3019
Obejrzyj
Prace wyburzeniowe nie należą do najbezpieczniejszych. Dodatkowo, znalezienie się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie może tylko pogorszyć sprawę. Warto zobaczyć ku przestrodze.
Ale bym się piwa napił Ale bym się piwa napił
Ale bym się piwa napił
3734
Obejrzyj
Praca fizyczna męczy niesamowicie. Pewien pracownik po ciężkim dniu pomyślał głośno, że napiłby się piwa. Efekt był zaskakujący.
Jak działa pokeball - wersja ekstremalna Jak działa pokeball - wersja ekstremalna
Jak działa pokeball - wersja ekstremalna
7876
Obejrzyj
Zastanawialiście się jak działają poszczególne typy pokeballi? Na tym filmiku możecie zobaczyć co mogą przeżywać pokemony podczas ucieczki. Uwaga, filmik jest dość brutalny.
But się panu pali But się panu pali
But się panu pali
4357
Obejrzyj
Rzecz dzieje się podczas strajku rolników w Szczecinie. Protestujący zmienili taktykę i teraz palą buty zamiast opon. Zobaczcie co na to sam zainteresowany.
Nieudane zabójstwo w Rosji Nieudane zabójstwo w Rosji
Nieudane zabójstwo w Rosji
3791
Obejrzyj
Dyrektor pewnej firmy w Rosji podjeżdża do sklepu, gdy nagle podchodzi do niego mężczyzna z torbą. W torbie znajduje się broń, z której napastnik otwiera ogień. Pistolet jednak się zacina i biznesmen uchodzi z życiem.
Walka Jedi oczami bohatera Walka Jedi oczami bohatera
Walka Jedi oczami bohatera
4765
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda walka Jedi z Gwiezdnych Wojen patrząc z perspektywy bohatera? Ten bardzo dynamiczny filmik pokaże wam to wszystko co widzi rycerz Jedi w trakcie walki. Musicie zobaczyć koniecznie!
Horror w taksówce Horror w taksówce
Horror w taksówce
8312
Obejrzyj
Wracacie sobie wieczorem z imprezy i wsiadacie do taksówki. Kierowca zaczyna jechać w kierunku waszego domu, ale w trakcie podróży coś zaczyna się z nim dziać. Wasz powrót do domu zamienia się w horror.
Szukali dziewczyny do użyczenia głosu Szukali dziewczyny do użyczenia głosu
Szukali dziewczyny do użyczenia głosu
4161
Obejrzyj
Poszukiwano dziewczyny do użyczenia głosu w nagraniu. Jednak by znaleźć tą najlepszą zaproszonych zostało kilka pań na przesłuchanie. Zadanie polegało na czytaniu dialogu w klimatach horroru. Dla podniesienia realizmu...
Zabrali chłopakowi rower w biały dzień w Gdańsku Zabrali chłopakowi rower w biały dzień w Gdańsku
Zabrali chłopakowi rower w biały dzień w Gdańsku
3575
Obejrzyj
Grupa chłopaków jeździła na rowerach w okolicy Placu Trzech Krzyży w Gdańsku. To nie spodobało się pewnemu starszemu panu, który przywłaszczył sobie jego rower i wezwał własnego syna do obrony. Na koniec została wezwana...
Rozładowywanie i załadowywanie promu w czasie sztormu Rozładowywanie i załadowywanie promu w czasie sztormu
Rozładowywanie i załadowywanie promu w czasie sztormu
2956
Obejrzyj
Pogoda nie zawsze dopisuje, co nie tylko wpływa na nasze samopoczucie, ale i utrudnia wiele czynności. W przypadku przeprawy promowej i sztormu samo zejście z pokładu staje się nie lada wyczynem.
Złodziej torebki, któremu nie wyszła ucieczka Złodziej torebki, któremu nie wyszła ucieczka
Złodziej torebki, któremu nie wyszła ucieczka
3188
Obejrzyj
Plan wydawał się prosty i łatwy w realizacji - złodziej ukradł torebkę i skierował się do najbliższego wyjścia. Natrafił jednak na pewną przeszkodę, ale to zobaczycie już na nagraniu.
Brutalna walka rycerzy Brutalna walka rycerzy
Brutalna walka rycerzy
4015
Obejrzyj
Jesteśmy przyzwyczajeni do ugrzecznionej wizji średniowiecznych rycerzy, a jak naprawdę mogły wyglądać walki tych wojowników? Zobaczcie sami jak brudna i brutalna potrafi być walka.
Jak obronić się przed uzbrojonym facetem? Jak obronić się przed uzbrojonym facetem?
Jak obronić się przed uzbrojonym facetem?
4762
Obejrzyj
Filmik instruktażowy, który może się przydać każdemu. Bliskie spotkanie z kimś uzbrojonym w broń palną jest mało prawdopodobne, ale ostrożności nigdy za wiele.
Gdy 13-letnia dziewczyna bierze 110 kg na klatę Gdy 13-letnia dziewczyna bierze 110 kg na klatę
Gdy 13-letnia dziewczyna bierze 110 kg na klatę
11849
Obejrzyj
Znasz to uczucie, gdy oglądasz filmik, na którym 13-letnia dziewczyna potrafi wziąć na klatę więcej niż Ty? Zachęcamy do obejrzenia i zapisania się na siłownię...
Drzwi antywłamaniowe, ale niezbyt wytrzymałe Drzwi antywłamaniowe, ale niezbyt wytrzymałe
Drzwi antywłamaniowe, ale niezbyt wytrzymałe
3481
Obejrzyj
Wszyscy lubimy czuć się bezpiecznie, zarówno jeśli chodzi o nas samych jak i naszą własność. Tu możecie zobaczyć co warte są drzwi antywłamaniowe, które na pozór wydają się mieć wytrzymałą stalową konstrukcję.
Gdy podpalisz za dużo fajerwerków na raz Gdy podpalisz za dużo fajerwerków na raz
Gdy podpalisz za dużo fajerwerków na raz
2980
Obejrzyj
Niektórzy robiąc zakupy fajerwerków na Nowy Rok, robią zapasy jakby szykowali się na małą wojnę. Zobaczcie sami jak może się skończyć mały wypadek przy zapalaniu fajerwerków.
Film akcji z widoku głównego bohatera Film akcji z widoku głównego bohatera
Film akcji z widoku głównego bohatera
16769
Obejrzyj
Zastanawialiście się jak wyglądałby film akcji, gdyby zamiast normalnej pracy kamery widzielibyśmy wszystko to co widzi aktor grający głównego bohatera? Tu możecie się przekonać jak to wygląda.
Rio de Janeiro z lotu ptaka Rio de Janeiro z lotu ptaka
Rio de Janeiro z lotu ptaka
3457
Obejrzyj
Jak wygląda miasto z lotu ptaka nad ranem? Na pewno bardzo widowiskowo jak i sam lot. Tu możemy podziwiać akurat Rio de Janeiro, ale nie wykluczone, że znajdą się śmiałkowie, którzy spróbują wykonać takie nagranie gdzieś w Polsce.
Niezwykłe ćwiczenia na siłowni Niezwykłe ćwiczenia na siłowni
Niezwykłe ćwiczenia na siłowni
5190
Obejrzyj
Ćwiczenie na siłowni może na dłuższa metę stać się nudne. Jak wtedy urozmaicić sobie trening? To zobaczycie na tym filmiku. Uwaga, niektóre tricki są bardzo niebezpieczne!
Kąpiel w Rosji przy temperaturze powietrza -52*C Kąpiel w Rosji przy temperaturze powietrza -52*C
Kąpiel w Rosji przy temperaturze powietrza -52*C
3548
Obejrzyj
W Polsce są tzw. 'morsy', czyli specyficzna grupa ludzi, która lubi popływać w niskiej temperaturze. Jednak w mroźnej Rosji znalazł się śmiałek, który postanowił popływać przy temperaturze powietrza -52*C.
Skok do kałuży Skok do kałuży
Skok do kałuży
7143
Obejrzyj
Ludzie za pieniądze są w stanie zrobić wiele, niektórzy np. pobrudzić sobie buty wskakując do kałuży na parkingu. Nikt jednak się nie spodziewał, że głębokość wody będzie znacznie większa niż przypuszczano.
Jak w Rosji walczy się z dilerami narkotyków i dopalaczy Jak w Rosji walczy się z dilerami narkotyków i dopalaczy
Jak w Rosji walczy się z dilerami narkotyków i dopalaczy
4779
Obejrzyj
Problem narkotyków w Rosji jest niewyobrażalnie większy niż w Polsce. Walka państwa z tym procederem nie przynosi odczuwalnych skutków, dlatego pewna grupa osób postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.
Wypadek przy wciąganiu buldożera przez dźwig Wypadek przy wciąganiu buldożera przez dźwig
Wypadek przy wciąganiu buldożera przez dźwig
6117
Obejrzyj
Prace na budowie mają to do siebie, że zdarzają się tam wypadki. Co może się stać gdy dźwig unosi ciężkiego buldożera? To zobaczycie na tym filmiku.
Lawina śnieżna z bardzo bliska Lawina śnieżna z bardzo bliska
Lawina śnieżna z bardzo bliska
3525
Obejrzyj
Niektóre zjawiska pogodowe zazwyczaj można oglądać tylko z daleka. Tu przykład jak wygląda lawina śnieżna z bardzo bliskiej odległości.
Ekstremalne przejście przez pasy w Sajgonie Ekstremalne przejście przez pasy w Sajgonie
Ekstremalne przejście przez pasy w Sajgonie
3197
Obejrzyj
Nie jest łatwo przedostać się przez przejście dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej w Polsce, a co dopiero w pewnym kraju azjatyckim. Emocje dla przechodnia gwarantowane.
Duży nóż + paralizator Duży nóż + paralizator
Duży nóż + paralizator
5154
Obejrzyj
Jeśli jest coś takiego jak przerost formy nad treścią, to ten wynalazek to reprezentuje. Pokaźnych rozmiarów podwójne ostrze z wbudowanym paralizatorem można ładować w zwykłym gniazdku elektrycznym. Czego to ludzie nie wymyślą.
Zmiana kierowcy przy 80 km/h Zmiana kierowcy przy 80 km/h
Zmiana kierowcy przy 80 km/h
2870
Obejrzyj
Tym razem Niemcy. 2 chłopaków postanowiło zamienić się miejscami podczas jazdy samochodu z prędkością 80 km/h. Warto dodać, że rzecz dzieje się w środku zimy.
Kaskader z Siedlec Kaskader z Siedlec
Kaskader z Siedlec
5042
Obejrzyj
Parkour staje się coraz bardziej popularny także w Polsce. Tu przykład ekstremalnej wspinaczki i ryzykowania własnym życiem. Nie róbcie tego, ale popatrzeć można.
Sztuczka prawie się udała Sztuczka prawie się udała
Sztuczka prawie się udała
3094
Obejrzyj
Skok do wody z obrotem może wydawać się nieszczególnie skomplikowaną sztuczką, jednak w tym przypadku stało się coś nieoczekiwanego.
Skok z gołą klatą na kaktusa Skok z gołą klatą na kaktusa
Skok z gołą klatą na kaktusa
6083
Obejrzyj
Głupota ludzka nie zna granic. Jedni robią pewne rzeczy dla sławy/pieniędzy, inni bo brak im wyobraźni. Ten chłopak postanowił sprawdzić jak to jest wskoczyć na kaktus z gołą klatą. Dla wrażliwych: uwaga! miejscami pojawia się...
Walka meneli pod sklepem Walka meneli pod sklepem
Walka meneli pod sklepem
9877
Obejrzyj
Dwóch panów ze sporą ilością alkoholu we krwi nie doszło do porozumienia i wywiązała się sprzeczka. Następstwem była ta oto nakręcona scena walki, gdzie ciosy padały gęsto, choć rzadko trafiały.
Jak walczy się o miejsce siedzące w indyjskim pociągu Jak walczy się o miejsce siedzące w indyjskim pociągu
Jak walczy się o miejsce siedzące w indyjskim pociągu
3228
Obejrzyj
Problem z miejscami siedzącymi w komunikacji miejskiej jest dość duży w Polsce, a co dopiero w Indiach - kraju, który słynie z absurdalnie zatłoczonych pociągów. Pasażerowie wynaleźli swój własny sposób na poradzenie sobie z tą...
Inżynieria eksperymentalna z niebezpiecznym przebiegiem Inżynieria eksperymentalna z niebezpiecznym przebiegiem
Inżynieria eksperymentalna z niebezpiecznym przebiegiem
3095
Obejrzyj
Eksperymenty domorosłych inżynierów z ruchomymi urządzeniami, mogą się skończyć różnie. W tym wypadku śmierć była blisko.
Bardzo oryginalne walentynki Bardzo oryginalne walentynki
Bardzo oryginalne walentynki
3872
Obejrzyj
Filmik z jakże radosnego święta miłości. Tutaj wersja w formie kreskówki, z bardzo orginalnym scenariuszem.
Bójka z perspektywy pierwszej osoby Bójka z perspektywy pierwszej osoby
Bójka z perspektywy pierwszej osoby
3651
Obejrzyj
Zastanawialiście się, jak wygląda bójka z perspektywy pierwszej osoby, ale woleliście nie ryzykować zdrowia? To nagranie wam to umożliwi.