Filmiki - Ekstremalne

Nurkowanie nocą [+18] Nurkowanie nocą [+18]
Nurkowanie nocą [+18]
3910
Obejrzyj
Filmik zdecydowanie dla osób dorosłych. Nurkowanie to interesujący sport pozwalający poznać niezbadane głębiny. W czasie nurkowania można jednak natknąć się na szokujące znalezisko.
Siła fali w czasie sztormu Siła fali w czasie sztormu
Siła fali w czasie sztormu
2520
Obejrzyj
Wybudowanie drogi w bezpośrednim sąsiedztwie wody może utrudnić jazdę kierowcom. Zobaczcie co dzieje się w czasie sztormu, gdy woda zalewa drogę.
Przybij piątkę z trzmielem Przybij piątkę z trzmielem
Przybij piątkę z trzmielem
2653
Obejrzyj
Są na świecie ludzie bardzo odważni. Ten człowiek był na tyle szalony, by przybić piątkę z trzmielem. Owad był bardzo uprzejmy i wyciągnął odnóże kilka razy.
Nurkowie prawie pożarci przez wieloryby Nurkowie prawie pożarci przez wieloryby
Nurkowie prawie pożarci przez wieloryby
6210
Obejrzyj
Po obejrzeniu tego filmiku niektórzy mogą zacząć bać się wody. Nagranie pokazuje jak 2 nurków spokojnie przebywa w wodzie. Jednak w pewnym momencie pojawiają się dwa ogromne wieloryby w bardzo bliskiej odległości.
Idiota i butelka Idiota i butelka
Idiota i butelka
2290
Obejrzyj
Ludzie lubią eksperymentować w życiu. Zazwyczaj nie zastanawiają się też nad niebezpieczeństwem jakie niesie dane zachowanie. Zobaczcie jak pewien chłopak przebija nożem wstrząśniętą butelkę Pepsi.
Refleks kierowcy Refleks kierowcy
Refleks kierowcy
3290
Obejrzyj
Kolejne dramatyczne nagranie z kamery samochodowej w Rosji. Okazuje się, że nawet jadąc przeciętnym autem można oszukać przeznaczenie i przeżyć. Kierowca wykazał się niezwykłym refleksem.
Autobus z ludźmi porwany przez wodę Autobus z ludźmi porwany przez wodę
Autobus z ludźmi porwany przez wodę
2046
Obejrzyj
Na wyspie Savaii miało miejsce tragiczne zdarzenie. Autobus z prawdopodobnie pijanym kierowcą został porwany przez wodę w czasie podtopień. Kilka osób zginęło a wiele zostało rannych.
Największa bitwa paintballowa na świecie Największa bitwa paintballowa na świecie
Największa bitwa paintballowa na świecie
5789
Obejrzyj
W Chicago zebrało się 2000 osób, które chciały wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu. Zorganizowana została wielka bitwa paintballowa. Nie zabrakło też pięknych tancerek. Warto zobaczyć całość.
Śmigłowiec przeciwpożarowy i woda z basenu Śmigłowiec przeciwpożarowy i woda z basenu
Śmigłowiec przeciwpożarowy i woda z basenu
3328
Obejrzyj
W sytuacji, gdy ma miejsce pożar, trzeba radzić sobie dostępnymi środkami. Z braku naturalnych zbiorników wodnych pilot postanowił nabrać wody prosto z basenu. Zobaczcie helikopter straży pożarnej z bardzo bliska.
Rubber - Opona, która sieje postrach Rubber - Opona, która sieje postrach
Rubber - Opona, która sieje postrach
6942
Obejrzyj
Proponujemy zwiastun szalonego filmu o oponie samochodowej. Z jakiegoś powodu powstała ona do życia i zaczyna zabijać. Kontrowersyjny scenariusz został jednak zrealizowany w bardzo dobry sposób. Polecamy fanom szalonych filmów.
Niebezpieczne sposoby otwarcia wina Niebezpieczne sposoby otwarcia wina
Niebezpieczne sposoby otwarcia wina
2533
Obejrzyj
Amerykanie to specyficzna nacja. Okazuje się, że niektórzy nie potrafią nawet normalnie otworzyć butelki z winem. Przedstawiamy kilka ekstremalnych sposobów otwarcia wina w amerykańskim stylu.
W jaki sposób umrzesz W jaki sposób umrzesz
W jaki sposób umrzesz
2551
Obejrzyj
Co by było gdybyśmy mogli poznać sposób swojej śmierci? Zobaczmy jak przedstawiła to pewna ekipa z USA na 5 osobach. Czy odważylibyście się skorzystać z takiej maszyny?
Farmer ratuje zbiory za pomocą traktora Farmer ratuje zbiory za pomocą traktora
Farmer ratuje zbiory za pomocą traktora
7918
Obejrzyj
Na polu pewnego farmera pojawił się ogień. Dzięki szybkiej decyzji udało mu się uratować połowę plonów. Wszystko dzięki zaoraniu ziemi wzdłuż ognia. W akcji pomagał też sąsiad ze swoim traktorem.
Hello Kitty, Monster High, Zmierzch i Bakugan - narzędzia szatana? Hello Kitty, Monster High, Zmierzch i Bakugan - narzędzia szatana?
Hello Kitty, Monster High, Zmierzch i Bakugan - narzędzia szatana?
7385
Obejrzyj
Nie wszyscy są fanami Hello Kitty, Monster High, Zmierzchu i np. Bakugan. Pewien ksiądz postanowił przedstawić kontrowersyjną interpretację tych produkcji. Posłuchajcie i oceńcie sami czy ma rację. Czy fani Hello Kitty, Monster...
Ogromny statek taranuje jachty Ogromny statek taranuje jachty
Ogromny statek taranuje jachty
2899
Obejrzyj
Okazuje się, że także w Norwegii dzieją się rzeczy niezwykłe. Pewien statek został nieprawidłowo nakierowany i podczas manewru staranował marinę. Ucierpiało wiele jachtów, na szczęście nikt nie został ranny.
hula-hop - 45 kg opona hula-hop - 45 kg opona
hula-hop - 45 kg opona
2508
Obejrzyj
Zabawa hula-hop to z pewnością doskonały sposób by zadbać o formę. Ten mężczyzna postanowił jednak podnieść poziom trudności przez zwiększenie wagi samego przedmiotu do ćwiczeń. Sprawdźcie jak wygląda kręcenie hula-hop w...
Samochodziki i duża prędkość Samochodziki i duża prędkość
Samochodziki i duża prędkość
2825
Obejrzyj
Pewnie wielu z Was miało w dzieciństwie samochodziki wyścigowe. Jednak auta przedstawione na filmiku rozpędzają się do ogromnych prędkości. Efekt jest niesamowity, a sam tor wyścigowy zajmuje duże pomieszczenie.
Karuzela na budowie Karuzela na budowie
Karuzela na budowie
2661
Obejrzyj
Praca fizyczna jest wyczerpująca i nudna. Panowie postanowili zorganizować sobie rozrywkę za pomocą dostępnego sprzętu. Zobaczcie jak można się bawić w specyficzny sposób i jakie są tego skutki.
Harlem Shake ze świętym obrazem (Wejherowo) Harlem Shake ze świętym obrazem (Wejherowo)
Harlem Shake ze świętym obrazem (Wejherowo)
2338
Obejrzyj
W Kalwarii Wejherowskiej istnieje specyficzny zwyczaj tańca z obrazem świętym. Nagranie z konkursu na najlepsze wykonanie tego tańca trafiło do internetu. Pewien użytkownik postanowił je lekko zmodyfikować i dodać muzyczny...
Trąba powietrzna na Jeziorze Czorsztyńskim Trąba powietrzna na Jeziorze Czorsztyńskim
Trąba powietrzna na Jeziorze Czorsztyńskim
2776
Obejrzyj
Ciekawe zjawisko pogodowe na jeziorze, które warto zobaczyć. W lecie możemy spodziewać się częstych burz i podobnych zjawisk. Warto posłuchać reakcji naocznych świadków tego zdarzenia i ich lekkiej paniki.
Walka na ulicy - filmy vs rzeczywistość Walka na ulicy - filmy vs rzeczywistość
Walka na ulicy - filmy vs rzeczywistość
3503
Obejrzyj
Na ulicach nie zawsze jest bezpiecznie. Istnieje pewna różnica między przebiegiem napadu w filmach i sytuacją z prawdziwego życia. Zobaczcie napad grupki ludzi na 1 osobę w wersji filmowej i rzeczywistej.
Dziewczyna vs Xbox360 Dziewczyna vs Xbox360
Dziewczyna vs Xbox360
3485
Obejrzyj
Grani w gry powinno budzić tylko zdrowe emocje. Ta forma rozrywki najwidoczniej nie jest przeznaczona dla wszystkich, co pokazuje to nagranie. Zobaczcie jak pewna dziwczyna podchodzi do gry zbyt emocjonalnie.
Jak protestujący w Turcji radzą sobie z gazem łzawiącym Jak protestujący w Turcji radzą sobie z gazem łzawiącym
Jak protestujący w Turcji radzą sobie z gazem łzawiącym
2299
Obejrzyj
Protesty uliczne zawsze niosą ryzyko różnorakich obrażeń. Protestujący w Turcji postanowili jednak przeciwstawić się użyciu gazu łzawiącego. Wpadli na nietypowy, lecz prosty sposób radzenia sobie z ta substancją.
Kondycja polskich służb mundurowych - Wardega Kondycja polskich służb mundurowych - Wardega
Kondycja polskich służb mundurowych - Wardega
5137
Obejrzyj
Jeden z najsłynniejszych polskich prowokatorów znowu w akcji. Wardega tym razem przechadza się z butelką piwa obok policjantów i straży miejskiej. Czy mundurowi będą go gonić, gdy Wardega zacznie uciekać?
Tymczasem w czasie powodzi Tymczasem w czasie powodzi
Tymczasem w czasie powodzi
3128
Obejrzyj
Przywykliśmy już do dramatycznych materiałów z powodzi. To nagranie jednak was zszokuje. Otóż za szybą tego budynku swobodnie pływają ryby.
Silny deszcz podczas lądowania Silny deszcz podczas lądowania
Silny deszcz podczas lądowania
2601
Obejrzyj
Praca pilota nie należy do łatwych. Nawet w sytuacjach początkowo wyglądających znośnie może wydarzyć się coś złego. Zobaczcie jak podczas próby lądowania, nagle zmienia się pogoda i pilot całkowicie traci widoczność.
Tragedia w czasie zabawy zimą Tragedia w czasie zabawy zimą
Tragedia w czasie zabawy zimą
4291
Obejrzyj
Niektóre sporty mają to do siebie, że są niebezpieczne. W czasie zorbingu w Rosji kula stoczyła się poza wyznaczony tor. Nieprofesjonalne przygotowanie rozrywki dla ludzi spowodowało śmierć jednego mężczyzny i wstrząs mózgu u...
Rowerzysta vs sokół wędrowny Rowerzysta vs sokół wędrowny
Rowerzysta vs sokół wędrowny
2863
Obejrzyj
Czy sokół wędrowny jest w stanie dogonić i dopaść rowerzystę? To nagranie z ekstremalnej jazdy rowerem da wam odpowiedź. Warto wspomnieć że gonitwa odbywa się w górzystym terenie co komplikuje ucieczkę.
128 tysięcy petard 128 tysięcy petard
128 tysięcy petard
2887
Obejrzyj
Amerykanie lubię eksperymentować. Tym razem zdecydowali się na podpalenie 128 tysięcy petard na raz. Było do przewidzenia, czym może się skończyć takie zachowanie.
Kanye West uderza w znak drogowy Kanye West uderza w znak drogowy
Kanye West uderza w znak drogowy
1788
Obejrzyj
Paparazzi bywają nieznośni. Piosenkarz chciał uniknąć kolejnych zdjęć, jednak uderzył przez to w znak. Na szczęście obrażenia nie były poważne.
Ekstremalne wodowanie statku Ekstremalne wodowanie statku
Ekstremalne wodowanie statku
3371
Obejrzyj
Wodowanie statku to chwila szczególna. Jest zwieńczeniem wielomiesięcznej pracy wielu osób. Co może się w tym momencie wydarzyć? Może przyjść wam na myśl pewien film.
Miecz świetlny domowej roboty Miecz świetlny domowej roboty
Miecz świetlny domowej roboty
3588
Obejrzyj
Chcesz poczuć się jak bohater Gwiezdnych Wojen? Okazuje się, że już dziś można stworzyć urządzenie podobne do miecza świetlnego. W tym przypadku jest to bardzo silny laser. Nie polecamy zabaw takim urządzeniem.
Szalona kąpiel przy wodospadzie Szalona kąpiel przy wodospadzie
Szalona kąpiel przy wodospadzie
2297
Obejrzyj
Ludzie wciąż szukają nowych wrażeń. Dla niektórych skok na bungee czy duża prędkość na motorze nie wystarcza. Ta grupka ludzi postanowiła zaryzykować i spróbować kąpieli na skraju wodospadu.
Skyscreamer - tylko dla odważnych Skyscreamer - tylko dla odważnych
Skyscreamer - tylko dla odważnych
3046
Obejrzyj
W wesołym miasteczku spotkamy różne atrakcje. Jedną z nich może być Skyscreamer. Jest to największa konstrukcja tego typu na świecie. Trzeba nie lada odwagi by skorzystać z takiej formy rozrywki.
Potęga morza Potęga morza
Potęga morza
2445
Obejrzyj
Z siłami natury nie zawsze możemy wygrać. Jak wygląda prawdziwy sztorm i jak czuje się załoga statku w takiej sytuacji? Ogromne fale i silny wiatr - to właśnie znajdziecie w tym filmiku.
Dorośli faceci w dziecięcych samochodzikach Dorośli faceci w dziecięcych samochodzikach
Dorośli faceci w dziecięcych samochodzikach
2607
Obejrzyj
W każdym człowieku tkwi odrobina dziecka. Co może się zdarzyć jeśli dorosły facet wsiądzie to samochodzika-zabawki? Dodajmy do tego jeszcze zjazd z góry i możemy być pewni, że powstanie filmik warty obejrzenia.