Filmiki - Ekstremalne

Karuzela na budowie Karuzela na budowie
Karuzela na budowie
2981
Obejrzyj
Praca fizyczna jest wyczerpująca i nudna. Panowie postanowili zorganizować sobie rozrywkę za pomocą dostępnego sprzętu. Zobaczcie jak można się bawić w specyficzny sposób i jakie są tego skutki.
Harlem Shake ze świętym obrazem (Wejherowo) Harlem Shake ze świętym obrazem (Wejherowo)
Harlem Shake ze świętym obrazem (Wejherowo)
2659
Obejrzyj
W Kalwarii Wejherowskiej istnieje specyficzny zwyczaj tańca z obrazem świętym. Nagranie z konkursu na najlepsze wykonanie tego tańca trafiło do internetu. Pewien użytkownik postanowił je lekko zmodyfikować i dodać muzyczny...
Trąba powietrzna na Jeziorze Czorsztyńskim Trąba powietrzna na Jeziorze Czorsztyńskim
Trąba powietrzna na Jeziorze Czorsztyńskim
3053
Obejrzyj
Ciekawe zjawisko pogodowe na jeziorze, które warto zobaczyć. W lecie możemy spodziewać się częstych burz i podobnych zjawisk. Warto posłuchać reakcji naocznych świadków tego zdarzenia i ich lekkiej paniki.
Walka na ulicy - filmy vs rzeczywistość Walka na ulicy - filmy vs rzeczywistość
Walka na ulicy - filmy vs rzeczywistość
3799
Obejrzyj
Na ulicach nie zawsze jest bezpiecznie. Istnieje pewna różnica między przebiegiem napadu w filmach i sytuacją z prawdziwego życia. Zobaczcie napad grupki ludzi na 1 osobę w wersji filmowej i rzeczywistej.
Dziewczyna vs Xbox360 Dziewczyna vs Xbox360
Dziewczyna vs Xbox360
4065
Obejrzyj
Grani w gry powinno budzić tylko zdrowe emocje. Ta forma rozrywki najwidoczniej nie jest przeznaczona dla wszystkich, co pokazuje to nagranie. Zobaczcie jak pewna dziwczyna podchodzi do gry zbyt emocjonalnie.
Kondycja polskich służb mundurowych - Wardega Kondycja polskich służb mundurowych - Wardega
Kondycja polskich służb mundurowych - Wardega
5827
Obejrzyj
Jeden z najsłynniejszych polskich prowokatorów znowu w akcji. Wardega tym razem przechadza się z butelką piwa obok policjantów i straży miejskiej. Czy mundurowi będą go gonić, gdy Wardega zacznie uciekać?
Tymczasem w czasie powodzi Tymczasem w czasie powodzi
Tymczasem w czasie powodzi
3373
Obejrzyj
Przywykliśmy już do dramatycznych materiałów z powodzi. To nagranie jednak was zszokuje. Otóż za szybą tego budynku swobodnie pływają ryby.
Silny deszcz podczas lądowania Silny deszcz podczas lądowania
Silny deszcz podczas lądowania
2838
Obejrzyj
Praca pilota nie należy do łatwych. Nawet w sytuacjach początkowo wyglądających znośnie może wydarzyć się coś złego. Zobaczcie jak podczas próby lądowania, nagle zmienia się pogoda i pilot całkowicie traci widoczność.
Tragedia w czasie zabawy zimą Tragedia w czasie zabawy zimą
Tragedia w czasie zabawy zimą
4952
Obejrzyj
Niektóre sporty mają to do siebie, że są niebezpieczne. W czasie zorbingu w Rosji kula stoczyła się poza wyznaczony tor. Nieprofesjonalne przygotowanie rozrywki dla ludzi spowodowało śmierć jednego mężczyzny i wstrząs mózgu u...
Rowerzysta vs sokół wędrowny Rowerzysta vs sokół wędrowny
Rowerzysta vs sokół wędrowny
3206
Obejrzyj
Czy sokół wędrowny jest w stanie dogonić i dopaść rowerzystę? To nagranie z ekstremalnej jazdy rowerem da wam odpowiedź. Warto wspomnieć że gonitwa odbywa się w górzystym terenie co komplikuje ucieczkę.
128 tysięcy petard 128 tysięcy petard
128 tysięcy petard
3218
Obejrzyj
Amerykanie lubię eksperymentować. Tym razem zdecydowali się na podpalenie 128 tysięcy petard na raz. Było do przewidzenia, czym może się skończyć takie zachowanie.
Kanye West uderza w znak drogowy Kanye West uderza w znak drogowy
Kanye West uderza w znak drogowy
2119
Obejrzyj
Paparazzi bywają nieznośni. Piosenkarz chciał uniknąć kolejnych zdjęć, jednak uderzył przez to w znak. Na szczęście obrażenia nie były poważne.
Ekstremalne wodowanie statku Ekstremalne wodowanie statku
Ekstremalne wodowanie statku
3703
Obejrzyj
Wodowanie statku to chwila szczególna. Jest zwieńczeniem wielomiesięcznej pracy wielu osób. Co może się w tym momencie wydarzyć? Może przyjść wam na myśl pewien film.
Miecz świetlny domowej roboty Miecz świetlny domowej roboty
Miecz świetlny domowej roboty
4089
Obejrzyj
Chcesz poczuć się jak bohater Gwiezdnych Wojen? Okazuje się, że już dziś można stworzyć urządzenie podobne do miecza świetlnego. W tym przypadku jest to bardzo silny laser. Nie polecamy zabaw takim urządzeniem.
Szalona kąpiel przy wodospadzie Szalona kąpiel przy wodospadzie
Szalona kąpiel przy wodospadzie
2519
Obejrzyj
Ludzie wciąż szukają nowych wrażeń. Dla niektórych skok na bungee czy duża prędkość na motorze nie wystarcza. Ta grupka ludzi postanowiła zaryzykować i spróbować kąpieli na skraju wodospadu.
Skyscreamer - tylko dla odważnych Skyscreamer - tylko dla odważnych
Skyscreamer - tylko dla odważnych
3343
Obejrzyj
W wesołym miasteczku spotkamy różne atrakcje. Jedną z nich może być Skyscreamer. Jest to największa konstrukcja tego typu na świecie. Trzeba nie lada odwagi by skorzystać z takiej formy rozrywki.
Potęga morza Potęga morza
Potęga morza
2684
Obejrzyj
Z siłami natury nie zawsze możemy wygrać. Jak wygląda prawdziwy sztorm i jak czuje się załoga statku w takiej sytuacji? Ogromne fale i silny wiatr - to właśnie znajdziecie w tym filmiku.
Dorośli faceci w dziecięcych samochodzikach Dorośli faceci w dziecięcych samochodzikach
Dorośli faceci w dziecięcych samochodzikach
2915
Obejrzyj
W każdym człowieku tkwi odrobina dziecka. Co może się zdarzyć jeśli dorosły facet wsiądzie to samochodzika-zabawki? Dodajmy do tego jeszcze zjazd z góry i możemy być pewni, że powstanie filmik warty obejrzenia.
Pożar drewnianego mostu w Teksasie Pożar drewnianego mostu w Teksasie
Pożar drewnianego mostu w Teksasie
2918
Obejrzyj
Drewno jest materiałem łatwopalnym przez co wszelkie konstrukcje z niego nie są wytrzymałe. O pożar nie trudno, co też widać na tym filmiku. Zobacz jak płonie i zawala się konstrukcja z czasów Dzikiego Zachodu.
Upadek z 305 metrów Upadek z 305 metrów
Upadek z 305 metrów
4001
Obejrzyj
Skoki spadochronowe to sport ekstremalny. Temu skoczkowi nieprawidłowo otworzył się spadochron, przez co zaczął spadać z wysokości 305 metrów. Dzięki obiciu się kilkakrotnie o skały mógł wytracić prędkość i przeżyć.
Uważaj w pracy! [+18] Uważaj w pracy! [+18]
Uważaj w pracy! [+18]
4347
Obejrzyj
Filmik zdecydowanie tylko dla osób dorosłych. Jest to kampania społeczna na rzecz bezpieczeństwa w miejscu pracy. Czy Ty dbasz o swoje bezpieczeństwo na stanowisku pracy? Czy dba o nie pracodawca? Zobacz jakie mogą być...
Krwawa pułapka na jeżdżących quadami Krwawa pułapka na jeżdżących quadami
Krwawa pułapka na jeżdżących quadami
4768
Obejrzyj
Ostatnio w mediach zaczęły pojawiać się dramatyczne informacje. W niektórych lasach nieznane osoby montują stalowe linki na wysokości szyi kierowcy quada. Natrafienie na taką pułapkę przy dużej prędkości może spowodować śmierć.
Jacht poszedł na dno Jacht poszedł na dno
Jacht poszedł na dno
3323
Obejrzyj
Teoretycznie, na sprawnym statku możemy czuć się bezpiecznie. Warto jednak zobaczyć, co może się zdarzyć podczas rejsu na wodzie. Ekstremalne wrażenia gwarantowane.
Lód atakuje domy Lód atakuje domy
Lód atakuje domy
3436
Obejrzyj
Natura potrafi pokazać pazur. Lód jest wypierany przez jezioro i zbliża się niebezpiecznie do zabudowań. Zobacz jaka była reakcja ludzi.
Wieczór kawalerski na łonie natury Wieczór kawalerski na łonie natury
Wieczór kawalerski na łonie natury
3985
Obejrzyj
Chłopaki z Koluszek postanowili zaszaleć na wieczorze kawalerskim. Ładna pogoda zachęcała do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Z nagrania wynika, że impreza była bardzo gorąca.
Przeprawa przez rzekę w Rosji Przeprawa przez rzekę w Rosji
Przeprawa przez rzekę w Rosji
7438
Obejrzyj
Budowa mostów jest jeszcze bardziej skomplikowana i kosztowna niż budowa dróg. W warunkach kryzysu trzeba sobie jakoś radzić. Na Wschodzie wymyślono więc alternatywny sposób przeprawy na drugą stronę.
Straszliwe pułapki z czasów wojny w Wietnamie Straszliwe pułapki z czasów wojny w Wietnamie
Straszliwe pułapki z czasów wojny w Wietnamie
10146
Obejrzyj
Każda wojna to tragedia dla ludzi. Na tym nagraniu Zobaczysz najstraszniejsze pułapki zastawiane przez partyzantów Wietkongu w czasie wojny w Wietnamie.
Prawdziwy uliczny twardziel Prawdziwy uliczny twardziel
Prawdziwy uliczny twardziel
3684
Obejrzyj
Idziesz w nocy spokojnie po chodniku, gdy nagle ktoś przystawia Ci strzelbę do głowy. Jak zareagujesz? Ten mężczyzna miał na tyle opanowania i umiejętności, że udało mu się... odebrać broń napastnikowi.
Katastrofa samolotu w Afganistanie Katastrofa samolotu w Afganistanie
Katastrofa samolotu w Afganistanie
3553
Obejrzyj
Bardzo dramatyczne nagranie katastrofy samolotowej w Afganistanie. Do chwili obecnej nie są znane przyczyny tego zdarzenia. Powstało za to wiele teorii, np. przemieszczenie się ładunku, przez co pilot stracił kontrolę nad maszyną.
Ekstremalna kradzież paliwa w Australii Ekstremalna kradzież paliwa w Australii
Ekstremalna kradzież paliwa w Australii
5875
Obejrzyj
Nagranie z monitoringu zarejestrowało bardzo zuchwałą kradzież. Na stacji paliw pracownica zauważyła, że tablice rejestracyjne nie są zgodne z naklejką. Złodzieje spanikowali i zaczęli uciekać.
Problemy z wodowaniem jachtu Problemy z wodowaniem jachtu
Problemy z wodowaniem jachtu
3796
Obejrzyj
Sezon pływania po wodzie zbliża się do nas wielkimi krokami. Już niedługo jeziora zapełnią się różnego rodzaju jednostkami pływającymi. Warto pamiętać jednak o bezpieczeństwie podczas wodowania swoich łodzi.
Skok przez ognisko Skok przez ognisko
Skok przez ognisko
3664
Obejrzyj
Pogoda się poprawiła, więc rodacy postanowili spędzić czas świeżym powietrzu. Jednak alkohol i skakanie przez ognisko niekoniecznie musi mieć dobre skutki. A jak wy spędzacie czas przy ognisku?
Ekspresowe krojenie arbuza Ekspresowe krojenie arbuza
Ekspresowe krojenie arbuza
5664
Obejrzyj
Na każdy owoc trzeba znać odpowiedni sposób krojenia. Co zrobić, gdy chcemy pokroić arbuza w kostki? Najlepiej kierować się tym filmikiem. Zalecamy jednak mniejsze tempo i większą ostrożność.
Jazda na bardzo wysokim rowerze Jazda na bardzo wysokim rowerze
Jazda na bardzo wysokim rowerze
6776
Obejrzyj
Czy zdarza się Wam, że rama w rowerze przeszkadza we wsiadaniu i zsiadaniu z roweru? Zobaczcie jak to jest wsiąść na ekstremalnie wysoki rower i jechać na nim przez miasto.
Szybkie obieranie jabłek Szybkie obieranie jabłek
Szybkie obieranie jabłek
4212
Obejrzyj
Do pewnych rzeczy trzeba mieć albo talent albo doświadczenie. Jak jest w tym przypadku nie wiemy, ale wrażenie szybkiego obierania jabłka jest niesamowite.
Kołysanka ekstremalna Kołysanka ekstremalna
Kołysanka ekstremalna
3710
Obejrzyj
Co zrobić, gdy dziecko nie może zasnąć? Najlepiej zaśpiewać kołysankę i utulić do snu. Ten filmik pokazuje jednak, że są inne bardziej ekstremalne formy, które mogą niektórym odpowiadać.