Tag jazda - śmieszne filmiki

Czołgiem przez rów Czołgiem przez rów
Czołgiem przez rów
3882
Obejrzyj
Żołnierz nie ma myśleć, żołnierz ma wykonywać rozkazy. Kiedy dowódca mówi "przejedź przez rów", to przejeżdżasz przez rów i nie zadajesz pytań.
Znak ma kryzys tożsamości Znak ma kryzys tożsamości
Znak ma kryzys tożsamości
2105
Obejrzyj
Nawet znaki mają swoją wrażliwość i momentami mogą być bardzo niezdecydowane. Lepiej uważać na takie sytuacje, ponieważ nigdy nie wiadomo co będą oznaczać.
Drogowy szeryf na służbie Drogowy szeryf na służbie
Drogowy szeryf na służbie
2631
Obejrzyj
Na polskich drogach nie brakuje buraków, a najlepiej udowadnia to ten filmik. Gdyby tego było mało drogowy szeryf, jak na typowe stróża buractwa przystało, ma również własną spluwę. Na szczęście coś co przypomina działo na...
Policja też łamie przepisy Policja też łamie przepisy
Policja też łamie przepisy
2234
Obejrzyj
Najtrudniej jest dojrzeć własne błędy i niedociągnięcia. Nie inaczej jest tym razem. Kiedy my dostajemy mandaty i pouczenia, policja jeździ sobie bezkarnie tak jak jej się podoba. Na szczęście dzięki lekkiej przeróbce programu...
Rodzaje kierowców Rodzaje kierowców
Rodzaje kierowców
3308
Obejrzyj
Na polskich drogach nie występują jedynie chamy, prostaki i szeryfowie, oj nie. Rodzajów kierowców jest znacznie więcej, a przekonać się o tym dzięki grupie Abstrachuje. Lepiej zapnijcie pasy, bo będzie naprawdę śmiesznie.
W GTA kobiety też mają problem z parkowaniem W GTA kobiety też mają problem z parkowaniem
W GTA kobiety też mają problem z parkowaniem
4410
Obejrzyj
Gry komputerowe są coraz bardziej realistyczne. Mamy coraz lepsze efekty wody, tłum zachowuje się coraz naturalnej, a i postacie wyglądają nie najgorzej. Twórcy starają się również odzwierciedlać zachowania i umiejętności...
Polskie drogi - Wypadki i inne wesołe sytuacje 2 Polskie drogi - Wypadki i inne wesołe sytuacje 2
Polskie drogi - Wypadki i inne wesołe sytuacje 2
5833
Obejrzyj
Polacy nie gęsi, też swoje wypadki mają! Mówi się, że Rosjanie prowadzą jak wariaci, ale nasi rodacy wcale nie są od nich gorsi. Wystarczy tylko spojrzeć na to, co się dzieje na naszych drogach.
BartekUSA płaci za kurs Taxi kiełbasą i dresami BartekUSA płaci za kurs Taxi kiełbasą i dresami
BartekUSA płaci za kurs Taxi kiełbasą i dresami
2799
Obejrzyj
BartekUSA postanowił przejechać się taksówką. Niestety nie ma jak zapłacić za kurs. Ciekawe, czy kierowcy przyjmą od niego inną formę zapłaty.
Teraz ja cię poholuję! Teraz ja cię poholuję!
Teraz ja cię poholuję!
2634
Obejrzyj
Holowanie może być strasznie nudne, zwłaszcza jeśli prowadzi się zepsuty pojazd. Na szczęście ten jegomość znalazł sposób, jak poradzić sobie z nudą.
Stop Cham: Chimkiska Kicia Stop Cham: Chimkiska Kicia
Stop Cham: Chimkiska Kicia
2704
Obejrzyj
Ekipa Stop Cham ponownie ma pełne ręce roboty, a wszystko przez pewną panią, która nie potrafi się zachować. Wystarczy tylko odrobina dobrej woli i chłopaki na pewno odpuszczą, lecz tym razem tak nie było. Kilku członków ekipy...
Pasażer na gapę podróżuje na masce samochodu Pasażer na gapę podróżuje na masce samochodu
Pasażer na gapę podróżuje na masce samochodu
1797
Obejrzyj
W Warszawie mieszkają szaleni ludzie. Nie wierzycie nam? W takim razie co powiecie na gościa, który postanowił się przejechać na masce jednego z samochodów. Co jak co, ale w Warszawie lepiej nie próbować przechodzić na...
Co to za demontaż? Co to za demontaż?
Co to za demontaż?
2025
Obejrzyj
BartekUSA powrócił, by znowu patrolować ulice i krzyczeć na niegrzecznych przechodniów. Dzisiaj uda mu się powstrzymać grupę młodocianych złomiarzy przed demontażem jednego z zabytków, a także uzyska pomoc strażnika w moro....
Tyłem i pod prąd na drodze ekspresowej S2 Tyłem i pod prąd na drodze ekspresowej S2
Tyłem i pod prąd na drodze ekspresowej S2
2694
Obejrzyj
Przypadkowe nagranie z jednej z naszych polskich dróg. Trudno uwierzyć, że ktoś ma tego typu pomysły. Nie wiadomo na co czekał kierowca Toyoty, może na dzwon? Zobaczcie jak wygląda szczyt głupoty na drodze ekspresowej.
Uwielbiam kaski! Uwielbiam kaski!
Uwielbiam kaski!
2017
Obejrzyj
W trakcie jazdy na deskorolce, lepiej mieć na sobie kask. Niech ten koleś posłuży Wam za przykład i pamiętajcie, że kaski naprawdę da się pokochać.
Wypadek z perspektywy motocyklisty Wypadek z perspektywy motocyklisty
Wypadek z perspektywy motocyklisty
2243
Obejrzyj
Chyba nie ma nic gorszego w ruchu drogowym, niż wypadek na motocyklu. Na szczęście ten kierowca jednośladu nie doznał większych obrażeń. Zobaczcie co się stało.
Jedziesz sobie spokojnie przez las, a tu nagle... Jedziesz sobie spokojnie przez las, a tu nagle...
Jedziesz sobie spokojnie przez las, a tu nagle...
3226
Obejrzyj
W lesie można spotkać wiewiórkę, sarnę... albo znacznie groźniejsze zwierzęta. Co by nie mówić trzeba uważać na siebie na każdym kroku, nawet w trakcie zwykłej przejażdżki na rowerze.