Tag jazda - śmieszne filmiki

Szybka i wściekła - wkręceni instruktorzy jazdy Szybka i wściekła - wkręceni instruktorzy jazdy
Szybka i wściekła - wkręceni instruktorzy jazdy
3234
Obejrzyj
Profesjonalna zawodniczka w stroju nieśmiałej uczennicy oraz kilkoro przypadkowych instruktorów jazdy. Kto i kogo sprawdził podczas "pierwszej" jazdy? Obejrzyjcie i przekonajcie się sami.
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 54
"Najlepsze" wypadki drogowe nr 54
2952
Obejrzyj
W ciągu ostatniego tygodnia wiele się działo na drogach. Polecamy oglądanie tego typu filmiku nie tylko dla zabawy, ale także aby samemu bezpieczniej jeździć.
Na co zasługują kierowcy jeżdżący pod prąd Na co zasługują kierowcy jeżdżący pod prąd
Na co zasługują kierowcy jeżdżący pod prąd
2601
Obejrzyj
Najlepiej zwalczać ogień za pomocą ognia, zwłaszcza kiedy ma się do czynienia z takim chamstwem. Na pewno nikt nie może się spieszyć na tyle, by jechać pod prąd. Na szczęście inni uczestnicy ruchu wiedzą jak sobie z tym poradzić.
Kolejny dzień na służbie w Dover Kolejny dzień na służbie w Dover
Kolejny dzień na służbie w Dover
3607
Obejrzyj
Witajcie w Dover, stolicy stanu Delaware! W odróżnieniu od tego co można by było pomyśleć, okoliczni policjanci bardzo się tu nudzą. Widać to zwłaszcza po tym funkcjonariuszu, który postanowił sobie nieco urozmaicić dzień tańcem.
Czołgiem przez rów Czołgiem przez rów
Czołgiem przez rów
3818
Obejrzyj
Żołnierz nie ma myśleć, żołnierz ma wykonywać rozkazy. Kiedy dowódca mówi "przejedź przez rów", to przejeżdżasz przez rów i nie zadajesz pytań.
Znak ma kryzys tożsamości Znak ma kryzys tożsamości
Znak ma kryzys tożsamości
2043
Obejrzyj
Nawet znaki mają swoją wrażliwość i momentami mogą być bardzo niezdecydowane. Lepiej uważać na takie sytuacje, ponieważ nigdy nie wiadomo co będą oznaczać.
Drogowy szeryf na służbie Drogowy szeryf na służbie
Drogowy szeryf na służbie
2548
Obejrzyj
Na polskich drogach nie brakuje buraków, a najlepiej udowadnia to ten filmik. Gdyby tego było mało drogowy szeryf, jak na typowe stróża buractwa przystało, ma również własną spluwę. Na szczęście coś co przypomina działo na...
Policja też łamie przepisy Policja też łamie przepisy
Policja też łamie przepisy
2156
Obejrzyj
Najtrudniej jest dojrzeć własne błędy i niedociągnięcia. Nie inaczej jest tym razem. Kiedy my dostajemy mandaty i pouczenia, policja jeździ sobie bezkarnie tak jak jej się podoba. Na szczęście dzięki lekkiej przeróbce programu...
Rodzaje kierowców Rodzaje kierowców
Rodzaje kierowców
3247
Obejrzyj
Na polskich drogach nie występują jedynie chamy, prostaki i szeryfowie, oj nie. Rodzajów kierowców jest znacznie więcej, a przekonać się o tym dzięki grupie Abstrachuje. Lepiej zapnijcie pasy, bo będzie naprawdę śmiesznie.
W GTA kobiety też mają problem z parkowaniem W GTA kobiety też mają problem z parkowaniem
W GTA kobiety też mają problem z parkowaniem
4337
Obejrzyj
Gry komputerowe są coraz bardziej realistyczne. Mamy coraz lepsze efekty wody, tłum zachowuje się coraz naturalnej, a i postacie wyglądają nie najgorzej. Twórcy starają się również odzwierciedlać zachowania i umiejętności...
Polskie drogi - Wypadki i inne wesołe sytuacje 2 Polskie drogi - Wypadki i inne wesołe sytuacje 2
Polskie drogi - Wypadki i inne wesołe sytuacje 2
5625
Obejrzyj
Polacy nie gęsi, też swoje wypadki mają! Mówi się, że Rosjanie prowadzą jak wariaci, ale nasi rodacy wcale nie są od nich gorsi. Wystarczy tylko spojrzeć na to, co się dzieje na naszych drogach.
BartekUSA płaci za kurs Taxi kiełbasą i dresami BartekUSA płaci za kurs Taxi kiełbasą i dresami
BartekUSA płaci za kurs Taxi kiełbasą i dresami
2725
Obejrzyj
BartekUSA postanowił przejechać się taksówką. Niestety nie ma jak zapłacić za kurs. Ciekawe, czy kierowcy przyjmą od niego inną formę zapłaty.
Teraz ja cię poholuję! Teraz ja cię poholuję!
Teraz ja cię poholuję!
2535
Obejrzyj
Holowanie może być strasznie nudne, zwłaszcza jeśli prowadzi się zepsuty pojazd. Na szczęście ten jegomość znalazł sposób, jak poradzić sobie z nudą.
Stop Cham: Chimkiska Kicia Stop Cham: Chimkiska Kicia
Stop Cham: Chimkiska Kicia
2638
Obejrzyj
Ekipa Stop Cham ponownie ma pełne ręce roboty, a wszystko przez pewną panią, która nie potrafi się zachować. Wystarczy tylko odrobina dobrej woli i chłopaki na pewno odpuszczą, lecz tym razem tak nie było. Kilku członków ekipy...
Pasażer na gapę podróżuje na masce samochodu Pasażer na gapę podróżuje na masce samochodu
Pasażer na gapę podróżuje na masce samochodu
1722
Obejrzyj
W Warszawie mieszkają szaleni ludzie. Nie wierzycie nam? W takim razie co powiecie na gościa, który postanowił się przejechać na masce jednego z samochodów. Co jak co, ale w Warszawie lepiej nie próbować przechodzić na...
Co to za demontaż? Co to za demontaż?
Co to za demontaż?
1954
Obejrzyj
BartekUSA powrócił, by znowu patrolować ulice i krzyczeć na niegrzecznych przechodniów. Dzisiaj uda mu się powstrzymać grupę młodocianych złomiarzy przed demontażem jednego z zabytków, a także uzyska pomoc strażnika w moro....