Tag jazda - śmieszne filmiki

Tyłem i pod prąd na drodze ekspresowej S2 Tyłem i pod prąd na drodze ekspresowej S2
Tyłem i pod prąd na drodze ekspresowej S2
2613
Obejrzyj
Przypadkowe nagranie z jednej z naszych polskich dróg. Trudno uwierzyć, że ktoś ma tego typu pomysły. Nie wiadomo na co czekał kierowca Toyoty, może na dzwon? Zobaczcie jak wygląda szczyt głupoty na drodze ekspresowej.
Lubisz siedzieć z przodu bez zapiętych pasów? Lubisz siedzieć z przodu bez zapiętych pasów?
Lubisz siedzieć z przodu bez zapiętych pasów?
3037
Obejrzyj
Proste pytanie od taty i szybka odpowiedź synka mogły doprowadzić tylko do jednego... Dzieci najłatwiej nauczyć co powinno się robić poprzez drobne nieprzyjemności.
Uwielbiam kaski! Uwielbiam kaski!
Uwielbiam kaski!
1967
Obejrzyj
W trakcie jazdy na deskorolce, lepiej mieć na sobie kask. Niech ten koleś posłuży Wam za przykład i pamiętajcie, że kaski naprawdę da się pokochać.
Wypadek z perspektywy motocyklisty Wypadek z perspektywy motocyklisty
Wypadek z perspektywy motocyklisty
2184
Obejrzyj
Chyba nie ma nic gorszego w ruchu drogowym, niż wypadek na motocyklu. Na szczęście ten kierowca jednośladu nie doznał większych obrażeń. Zobaczcie co się stało.
Jedziesz sobie spokojnie przez las, a tu nagle... Jedziesz sobie spokojnie przez las, a tu nagle...
Jedziesz sobie spokojnie przez las, a tu nagle...
3136
Obejrzyj
W lesie można spotkać wiewiórkę, sarnę... albo znacznie groźniejsze zwierzęta. Co by nie mówić trzeba uważać na siebie na każdym kroku, nawet w trakcie zwykłej przejażdżki na rowerze.
Uroki polskich dróg Uroki polskich dróg
Uroki polskich dróg
3359
Obejrzyj
Stan naszych dróg woła o pomstę do nieba, ale co można zrobić? Lepiej uważajcie jak jeździcie na rowerze, bo możecie skończyć jak ten koleś.
Wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach Wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach
Wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach
2155
Obejrzyj
Cierpliwość nigdy nie była mocną stroną naszych rodaków i najbardziej widać to po ich stylu jazdy. Nie ważne czy jest przejście dla pieszych, podwójna ciągła, czy skrzyżowanie... Przecież zawsze można zaoszczędzić dwie minuty,...
Dwóch kretynów na drodze Dwóch kretynów na drodze
Dwóch kretynów na drodze
4718
Obejrzyj
Myśleliście, że w Rosji jeżdżą jak wariaci? Nic bardziej mylnego. Kierowcy z naszego rodzinnego podwórka także dają czadu. Widać to co raz częściej, ponieważ kierowcy montują więcej kamer w swoich pojazdach. Zobaczcie jak nie...
Skąd się biorą tacy kierowcy Skąd się biorą tacy kierowcy
Skąd się biorą tacy kierowcy
2810
Obejrzyj
Czasem aż trudno uwierzyć co ludzie wyprawiają na drodze. Ten koleś najpierw wyprzedza resztę kierowców na dziurawej drodze, potem nieudolnie zawraca przed ślepą uliczką... A później robi się tylko dziwniej. Zobaczcie sami.
Młody wie jak parkować gokarta Młody wie jak parkować gokarta
Młody wie jak parkować gokarta
2639
Obejrzyj
Do pewnych rzeczy ludzie mają naturalny talent, a przed tym chłopcem na pewno stoi kariera rajdowca albo... chłopca parkingowego. Zobaczcie jak szybko i profesjonalnie można parkować.
Sposób na podryw Sposób na podryw
Sposób na podryw
3455
Obejrzyj
Co trzeba zrobić, żeby dziewczyny wręcz się za nami uganiały? Cóż, ten chłopiec rozwiązał tę odwieczną zagadkę w bardzo prosty sposób. Wystarczy tylko dobry ubiór, fura i białogłowe same do nas przybiegną. Zobaczcie sami.
Rowerzyści na drodze Rowerzyści na drodze
Rowerzyści na drodze
2950
Obejrzyj
Myśleliście, że zwykły kierowca samochodu łamie mnóstwo przepisów? To lepiej znowu się nad tym zastanówcie. Jazda na czerwonym, jazda pod prąd i całe mnóstwo innych dziwnych sytuacji. Zobaczcie jak jeżdżą rowerzyści na naszych...
Co to za kontrabanda? Co to za kontrabanda?
Co to za kontrabanda?
2033
Obejrzyj
BartekUSA powraca by patrolować ulice i pilnować porządku. Nikt się nie ukryje przed jego wzrokiem. Ani nierówno położony bruk, ani też łysole, które przewożą kontrabandę. Zobaczcie sami, jak dobrze sobie radzi.
Pełna Pełna "kultura" jazdy
Pełna "kultura" jazdy
3146
Obejrzyj
Myśleliście, że w Rosji prowadzą jak idioci? To lepiej zobaczcie ten przepiękny popis umiejętności kierowcy z Żor. Nie dość, że może spowodować poważny wypadek, to jeszcze jeździ jak totalny palant. Zobaczcie to sami.
Podrywanie dziewczyn z Lamborghini bez mówienia Podrywanie dziewczyn z Lamborghini bez mówienia
Podrywanie dziewczyn z Lamborghini bez mówienia
6153
Obejrzyj
Jeśli macie problem z rozmawianiem z dziewczynami wystarczy, że kupicie sobie Lamborghini, nadstawicie paluszki i... Wszystkie laski Wasze. Udowadnia to Vitalyzd, który postanowił podrywać dziewczyny nic przy tym nie mówiąc....
Ostra jazda  na ruchomych schodach Ostra jazda na ruchomych schodach
Ostra jazda na ruchomych schodach
3583
Obejrzyj
W pewnym wieku nie da się już dobrze bawić? Bzdura. Te dwie staruszki pokażą Wam, że prawdziwa jazda zaczyna się po sześćdziesiątce. Zwłaszcza jeśli chodzi o ruchome schody. Zobaczcie sami.