Tag kot - śmieszne filmiki

Więzienna micha Więzienna micha
Więzienna micha
2199
Obejrzyj
Po przerwie czas na powrót mafii, której przewodzi Piotry Cywrus lub jak ktoś woli "Rysiek z klanu". Mafia w sieci wpiera kolejną akcję charytatywną na rzecz schronisk oraz organizacji zajmujących się pomocą zwierzętom....
7 Lifehacków - Życie kota 7 Lifehacków - Życie kota
7 Lifehacków - Życie kota
2635
Obejrzyj
Najnowsza porcja praktycznych i ciekawych porad na najprostsze, codzienne czynności. Tym razem filmik skierowany przede wszystkim do właścicieli miauczących czworonogów. Zapraszamy do oglądania!
Przestraszony kot Przestraszony kot
Przestraszony kot
3059
Obejrzyj
Są ludzie, którzy niemalże paniką reagują oglądając postępy w tworzeniu sztucznej inteligencji. Wyobraźcie sobie jak czują się koty, widząc swoje mechaniczne wersje, które sprzedaje się choćby jako zabawki od wielu lat.
Śmieszne zwierzęta i słodkie dzieciaki Śmieszne zwierzęta i słodkie dzieciaki
Śmieszne zwierzęta i słodkie dzieciaki
13181
Obejrzyj
Koty, psy i dzieci. Czyż to nie będzie z 50% Internetu?
Majestatyczny skok Majestatyczny skok
Majestatyczny skok
3399
Obejrzyj
Są zwierzęta, które prezentują się lepiej niż inne. Każdy ich ruch pełen jest majestatu i trudnej do opisania wyższości. Ten kot również mógłby się do nich zaliczać... ale tak nie jest.
Kocie ruchy Kocie ruchy
Kocie ruchy
3123
Obejrzyj
Bartek USA jakiś czas temu dołączył do grona nielicznych, polskich youtuberów, którym z powodzeniem udaje się realizować uliczne żarty i krótkie humorystyczne dialogi. Na jakie pomysły wpadł tym razem? Sprawdźcie koniecznie!
Kot usypiający dziecko Kot usypiający dziecko
Kot usypiający dziecko
3186
Obejrzyj
Rodzicom pewnego malucha udało się uchwycić kamerą ciekawą scenę. Płaczące dziecko nie mogło zasnąć, ale z ratunkiem przyszła domowa kotka. Oczywiście znalazła sposób na załatwienie tej sprawy.
To spojrzenie mówi wszystko To spojrzenie mówi wszystko
To spojrzenie mówi wszystko
3600
Obejrzyj
Właściciel wrócił do domu i zastał tam niemały bałagan. Światło podejrzeń padło na dwa koty, ale szczegółowe dochodzenie nie było potrzebne, bo jeden ze zwierzaków... Właśnie! Sprawdźcie sami!
Koty na opak Koty na opak
Koty na opak
28
3
5085
Obejrzyj
Czy wszystkie koty muszą być normalne? Czy może nie ma normalnych kotów? Na pewno są takie, które robią pewne rzeczy inaczej, na opak. Zobaczcie sami!
Kung Fu: Pies vs Kot Kung Fu: Pies vs Kot
Kung Fu: Pies vs Kot
2205
Obejrzyj
Powiedzenie, że ktoś żyje lub lubi się "jak pies z kotem" nie wzięło się znikąd. Konflikt między tymi dwoma gatunkami jest niemalże legendarny. Niewiele osób wie jednak jak wyglądają prawdziwe starcia między tymi zwierzakami,...
Kotem być Kotem być
Kotem być
2753
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś, jakby to było wcielić się z rolę jednego z domowych pupilów? Przykładowo zamienić się w kota na kilka godzin? Cyber Marian postanowił wprowadzić swój plan w życie.
Praca przy komputerze, kiedy masz kota Praca przy komputerze, kiedy masz kota
Praca przy komputerze, kiedy masz kota
3067
Obejrzyj
Koty to nietypowe stworzenia. Można je kochać lub nienawidzić i dla jednych będą one wyjątkowe, a dla innych dziwne i irytujące. Właściciele tych kotów z pewnością zaliczają się do tych pierwszych i mają wręcz anielską...
Kiedy jestem znudzony i nie mogę spać Kiedy jestem znudzony i nie mogę spać
Kiedy jestem znudzony i nie mogę spać
2491
Obejrzyj
Z pewnością każdemu z was zdarzyło się nudzić podczas bezsennego wieczoru lub nocy. Ktoś zza wschodniej granicy cierpiał na podobne dolegliwości, ale znalazł sobie bardzo ciekawe zajęcie aby umilić sobie czas.
Odurzony kot Odurzony kot
Odurzony kot
3996
Obejrzyj
Pewien kot postanowił zabawić się ze stopą swojego właściciela. Pierwszy kęs spowodował u niego dziwną pauzę, a następnie dość dziwne, nawet jak na kota, zachowanie. Czyżby właściciel częściej musiał myć nogi?
Niezwykły kot, który zna cztery języki Niezwykły kot, który zna cztery języki
Niezwykły kot, który zna cztery języki
3129
Obejrzyj
Zmartwieniem wielu właścicieli kotów jest to czy zwierzak przyjdzie na "kici, kici" czy raczej pozostawi takie zawołanie bez reakcji. Kot z tego filmiku nauczył się rozróżniać dużo trudniejszych zwrotów i to w czterech językach!
Koty + lody = nom, nom, nom, nom, nom Koty + lody = nom, nom, nom, nom, nom
Koty + lody = nom, nom, nom, nom, nom
2698
Obejrzyj
Czy koty lubią jeść lody? Niektóre jak widać tak i nie omieszkają przy tym zawzięcie mlaskać.