Tag kot - śmieszne filmiki

Bankomat jest nieczynny Bankomat jest nieczynny
Bankomat jest nieczynny
2662
Obejrzyj
Grecy opatentowali nowe zabezpieczenie dla bankomatów, uniemożliwiające wypłatę pieniędzy. Od dzisiaj banki nie będą musiały się tłumaczyć przed klientami z limitów wypłat. Przed wami "KOT PIN".
Kot broniący swojego jedzenia Kot broniący swojego jedzenia
Kot broniący swojego jedzenia
6450
Obejrzyj
Ten milutki kotek wyczuł, że jego miska, a konkretniej znajdujące się w niej jedzenie, jest zagrożone. Postanowił nie oddawać swojego przysmaku bez walki, nawet w obliczu kilku przeciwników.
Wiosenny prysznic - Simon's cat Wiosenny prysznic - Simon's cat
Wiosenny prysznic - Simon's cat
2097
Obejrzyj
Koty nie lubią wody, ale czy wszystkie? Najnowsza odsłona kreskówkowej serii "Simon's Cat". Przygody zabawnego kota oraz jego towarzysza podczas deszczowego, wiosennego dnia. Zapraszamy do oglądania!
Tajemnica kotów z internetu Tajemnica kotów z internetu
Tajemnica kotów z internetu
22
1
2796
Obejrzyj
A co gdybym powiedział Ci, że wszystkie filmiki w internecie, które dotyczą kocich zabaw i wpadek to część wielkiego planu? Ten animowany filmik ukazuje szczegóły tego przebiegłego planu. Zachęcam do obejrzenia!
Wejście chyba się skurczyło Wejście chyba się skurczyło
Wejście chyba się skurczyło
2969
Obejrzyj
Kot z zauważalną nadwagą próbuje przedostać się do domu swoim wejściem. Obawiam się, że jeszcze kilka porcji domowego jedzonka i trzeba będzie nieco poszerzyć ten otwór. Zachęcam do obejrzenia tego krótkiego filmiku!
Kocia karma Kocia karma
Kocia karma
2387
Obejrzyj
Kolejny filmik z serii "Co od siebie dajesz, to do Ciebie wraca". Tym razem, niedzielny gitarzysta postanowił pozbyć się swojego futrzanego kolegi i przejąć jego legowisko. Karma szybko się odwróciła.
Piątka kocie! Piątka kocie!
Piątka kocie!
2460
Obejrzyj
Mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. W tym filmiku zobaczycie, że koty też nie zostają mocno w tyle. W końcu nie każdy zwierzak przybije z Tobą "piątkę", kiedy wracasz do domu.
Atak z ukrycia Atak z ukrycia
Atak z ukrycia
3507
Obejrzyj
Skrzętnie zrealizowany plan: rozpracowana taktyka, kryjówka oraz sposób ataku. Ofiara nie miała żadnych szans. Jak widać, koty również mają swój sposób na "pranki" i żarty. Zachęcam do obejrzenia tego krótkiego filmiku!
Niespodzianka na rybach Niespodzianka na rybach
Niespodzianka na rybach
3695
Obejrzyj
Wędkarz stojący na brzegu dopisał do swojego konta kolejną zdobycz. Nie zdążył się nią jednak nacieszyć, ponieważ czteronożny obserwator całego zajścia, miał już inne plany.
Potwornie głodny kot Potwornie głodny kot
Potwornie głodny kot
3253
Obejrzyj
Do czego jest zdolny kto, który jest głodny? A chociażby do tego, żeby przebijać ściany!
Nie przyszła Nie przyszła
Nie przyszła
21
1
5080
Obejrzyj
Każdy kto zna te uczucie wie, że z tym nie ma żartów. Muzyka idealnie dopasowana do sytuacji, a i sam "amant" doskonale wpisał się w rolę. Sprawdźcie sami.
W rytmie słońca W rytmie słońca
W rytmie słońca
2142
Obejrzyj
Koty, których dzień kręci się wokół słońca. Gdzie jest słońce, tam są i one.
Czy wolno pić na leżąco? Leniwy kot znalazł na to sposób. Czy wolno pić na leżąco? Leniwy kot znalazł na to sposób.
Czy wolno pić na leżąco? Leniwy kot znalazł na to sposób.
4939
Obejrzyj
Pamiętacie jak mama uczyła Was, że nie wolno pić na leżąco, bo się oblejecie? Miała częściowo racje. Ten kot oszukał system i znalazł sposób na jednoczesne picie i leżenie.
Koty, które utknęły Koty, które utknęły
Koty, które utknęły
2275
Obejrzyj
Jakie zwierzęta próbują wejść w zbyt małe miejsca i rzeczy? Koty. Jakie zwierzęta nie potrafią wyjść ze zbyt małych rzeczy i miejsc, w które weszły? Koty! Nie śmiejmy się z nich. Współczujmy!
Kot, który wszystko zrzuca ze stolika. Czy coś go powstrzyma? Kot, który wszystko zrzuca ze stolika. Czy coś go powstrzyma?
Kot, który wszystko zrzuca ze stolika. Czy coś go powstrzyma?
6349
Obejrzyj
Czy pani krzycząca "no, no, no, noe, no, no" jest w stanie powstrzymać tego kocia przed zrzuceniem szklanki ze stołu? Zobaczmy...
Kot Simona - Walentynkowe motylki Kot Simona - Walentynkowe motylki
Kot Simona - Walentynkowe motylki
2086
Obejrzyj
Co kot może dać kotce na prezent? Zobaczcie na jaki pomysł wpadł Kot Simona. Czy przent przekona wybrankę kociego serca?