Tag kot - śmieszne filmiki

Kot Simona - Wypuść mnie Kot Simona - Wypuść mnie
Kot Simona - Wypuść mnie
2547
Obejrzyj
Kiedy kot chce jeść, to lepiej nie kazać mu czekać. Przekona się o tym Simon, który w złym czasie postanowił wziąć prysznic.
Kot dawaj kasę! Kot dawaj kasę!
Kot dawaj kasę!
3457
Obejrzyj
Kup sobie kota, karm go, opiekuj się nim... a potem sknera nie chce pożyczyć nawet dychy. W takich chwilach człowiek zastanawia się, dlaczego nie kupił psa.
Jak kot zamyka drzwi Jak kot zamyka drzwi
Jak kot zamyka drzwi
2776
Obejrzyj
Czy można wytresować kota? Oczywiście, że tak! Wystarczy sporo samozaparcia, mnóstwo pracy i godziny morderczych ćwiczeń, by kot nauczył się... zamykać drzwi. To już chyba lepiej kupić psa do nauki sztuczek.
Zepsuty kot Zepsuty kot
Zepsuty kot
4460
Obejrzyj
Kot niestety nie jest urządzeniem. W razie awarii nie można go zresetować, ani wyciągnąć baterii. Ten egzemplarz wyraźnie ma problem, a nie ma sposobu by wybudzić go z trybu czuwania.
Co tu się dzieje? Co tu się dzieje?
Co tu się dzieje?
3238
Obejrzyj
Na zewnątrz jest coraz chłodniej i nie tylko my to odczuwamy. Najlepiej widać to po kotach, które uwielbiają ciepło. Teraz jest im znacznie ciężej obserwować co się dzieje wokół.
Rosyjscy żołnierze ściągają kota z drzewa. Po rosyjsku Rosyjscy żołnierze ściągają kota z drzewa. Po rosyjsku
Rosyjscy żołnierze ściągają kota z drzewa. Po rosyjsku
3535
Obejrzyj
Jaka jest najprostsza metoda na ściągnięcie kota z drzewa? Może wspinaczka na wierzchołek drzewa, a może podstawienie wysokiej drabiny? Nie, to za proste. Zobaczcie jak poradzili z tym sobie rosyjscy żołnierze.
Ej, co tu się wyprawia? Ej, co tu się wyprawia?
Ej, co tu się wyprawia?
3734
Obejrzyj
Wszystkie dachowce dość często hałasują pod naszymi oknami. Ta dwójka kotów tym razem ostro przegina, ale na szczęście ktoś w końcu reaguje.
Kot Simona - Przerażający koteł Kot Simona - Przerażający koteł
Kot Simona - Przerażający koteł
2544
Obejrzyj
Halloween już jest coraz bliżej! Nadejdzie czas strachu, horroru i niewyjaśnionego zła. Nie inaczej jest u Simona, który już teraz przeraża swojego właściciela. Lepiej nie oglądać horrorów, jeśli w pobliżu kręci się kot i...
Simon nie chce iść na spacer Simon nie chce iść na spacer
Simon nie chce iść na spacer
2932
Obejrzyj
Morgan James ma dwa koty, Simona i Washa. Postanowił wyjść z nimi na spacer, by przeżyły coś nowego. Simon chyba nigdy mu tego nie daruje. Zobaczcie jak się cieszył, że jest na zewnątrz.
Żart z kotem wypadającym za okno Żart z kotem wypadającym za okno
Żart z kotem wypadającym za okno
4721
Obejrzyj
Wszyscy na pewno znacie tę parkę dowcipnisiów. Dla nich słowo zemsta to chleb powszedni, a ofiara żartu na pewno nie spodziewa się co ją czeka. Wystarczy tylko kartonowa sylwetka kota i sporo zimnej krwi, by zemścić się na...
Assassin's Koteł Unity Assassin's Koteł Unity
Assassin's Koteł Unity
18
3
5179
Obejrzyj
Ubisoft przygotował specjalną wersję swojej flagowej serii Assassin's Creed... A może i nie. Nie zmienia to faktu, że to kociaki nie są zwykłymi przedstawicielami swojego gatunku. To niezwykle skuteczni mordercy, którzy radzą...
Dziesięć zwierzaków, które się poddały w życiu Dziesięć zwierzaków, które się poddały w życiu
Dziesięć zwierzaków, które się poddały w życiu
2853
Obejrzyj
Niekiedy każdemu brakuje energii, ale te zwierzaki osiągnęły całkowite dno energetyczne. Jesienna depresja każdego może dobić, ale to już lekka przesada. Zobaczcie dziesięć zwierzaków, które nie mają już na nic siły.
Kot Simona - Wyprany kocur Kot Simona - Wyprany kocur
Kot Simona - Wyprany kocur
2095
Obejrzyj
Tym razem kot Simona postanowił narozrabiać w pralni. Co jak co, ale są miejsca, w których kot nie powinien buszować bez opieki właściciela. Trzymajcie swoje czworonogi z dala od pralki, bo może się im przydarzyć coś takiego.
Kot z laserem na głowie Kot z laserem na głowie
Kot z laserem na głowie
2829
Obejrzyj
Plan, którego nie powstydziłby się największy mistrz wszelkiego zła... Czyli połączenie lasera i typowego domowego koteła! Brzmi to bardziej jak pomysł na perpetum mobile, ale grunt że jest zabawnie.
A to kto?! A nie to ja... A to kto?! A nie to ja...
A to kto?! A nie to ja...
3304
Obejrzyj
Koty potrafią być bardzo zagubione, a kamera i otaczające lustra wcale w tym nie pomagają. Potem pojawia się już tylko strach. Na szczęście wystarczy tylko chwila, by powrócić do normalności.
Wyciąganie kotka spod kontenera Wyciąganie kotka spod kontenera
Wyciąganie kotka spod kontenera
2577
Obejrzyj
Strażacy to niesamowici ludzie. Chodzą tam gdzie nikt inny nie ma odwagi. Ratują ludzi z sytuacji, w których nikt inny by sobie nie poradził. A przede wszystkim ratują życie każdego. Najlepszym przykładem będzie ten mały kotek,...