Tag kot - śmieszne filmiki

Pogaduchy z kotem Pogaduchy z kotem
Pogaduchy z kotem
6865
Obejrzyj
Nawet zwykły kot ma czasem coś do powiedzenia, a że ciężko go zrozumieć to już inna sprawa. Brzmi całkiem podobnie do babskiego krzyczenia na chłopaka lub męża. Posłuchajcie i przekonajcie się sami.
Kot usypia niemowlaka po czym sam zasypia Kot usypia niemowlaka po czym sam zasypia
Kot usypia niemowlaka po czym sam zasypia
3986
Obejrzyj
To nie jest zwykły kot. Podejrzewamy, że ma trudne życie, szczególnie gdy spojrzymy na jego paznokcie. Tym bardziej cieszy jego podejście do dzieci.
Kot, który stale przywłaszczał rzeczy sąsiadów Kot, który stale przywłaszczał rzeczy sąsiadów
Kot, który stale przywłaszczał rzeczy sąsiadów
3072
Obejrzyj
Sąsiadom wciąż ginęły różne rzeczy. Zamontowali kamery, aby odkryć czemu tak się dzieje. To co odkryli troszeczkę ich zaskoczyło.
Kot Simona - Gorący prysznic Kot Simona - Gorący prysznic
Kot Simona - Gorący prysznic
2452
Obejrzyj
Simon posiada niezwykle utalentowanego kota, a wszystkie kocie talenty wykorzystuje do zdobywania jedzenia. Nawet w tym odcinku nie zawaha się przed niczym, aby zdobyć pełną miskę karmy.
Rzeczy, których nie powinieneś robić, jeśli nie jesteś kotem Rzeczy, których nie powinieneś robić, jeśli nie jesteś kotem
Rzeczy, których nie powinieneś robić, jeśli nie jesteś kotem
2968
Obejrzyj
Koty to bardzo dziwne zwierzaki, ale chyba każdy już się do tego przyzwyczaił. A co by było gdyby ludzie zachowywali się jak koty? Na pewno byłoby zabawnie. Zresztą, przekonajcie się o tym sami.
Leniwy kocur i głodny gołąb Leniwy kocur i głodny gołąb
Leniwy kocur i głodny gołąb
2583
Obejrzyj
Zwierzęta nie raz wykazują się naprawdę wielką odwagą. No bo w końcu który gołąb byłby w stanie przeciwstawić się kotowi. Na szczęście ten ptak wie, że większość kotów to lenie. Zobaczcie odważnego gołębia w akcji.
Śmieszne koty #5 Śmieszne koty #5
Śmieszne koty #5
3250
Obejrzyj
Szczery Jerry tym razem zebrał dla Was najlepsze i najśmieszniejsze filmiki z królami internetu. Koty są nie tylko urocze, ale bywają również nieco gapowate. Zobaczcie co takiego wyprawiają.
Śpiące koteły w bucie Śpiące koteły w bucie
Śpiące koteły w bucie
2472
Obejrzyj
Jak myślicie ile kotów pomieści się w bucie? Jeden, dwa, a może trzy? Nie zmienia to faktu, że na pewno będą słodko wyglądać. Zobaczcie ile kotków potrafi się zmieścić w obuwiu i jakie są przy tym słodkie.
Wrestlingowa kara dla kota Wrestlingowa kara dla kota
Wrestlingowa kara dla kota
2907
Obejrzyj
Nie ma nic gorszego niż zwierzak, który robi "swoje" tam gdzie chce. Oczywiście można zastosować kilka środków, które powstrzymają sierściucha przed powtórką. Między innymi wrestlingowy skok! Zobaczcie sami.
Kot Simona - Portret Kot Simona - Portret
Kot Simona - Portret
2531
Obejrzyj
Jeśli macie dwa koty to pod żadnym pozorem nie dopuśćcie do tego, aby były o siebie zazdrosne. Skąd takie wnioski? No cóż, wystarczy, że obejrzycie najnowszą kreskówkę z naszym ulubionym kotem. Zobaczcie, bo naprawdę warto.
Zabawa pieska preriowego z kotem Zabawa pieska preriowego z kotem
Zabawa pieska preriowego z kotem
3307
Obejrzyj
Jeśli myśleliście, że fretka to najbardziej egzotyczny gryzoń jakiego można sprowadzić do domu, to jesteście w błędzie. Ktoś zaadoptował pieska preriowego i w dodatku pozwala mu na zabawę z kotem. Zobaczcie jak zwierzaki...
Zakradający się koteł Zakradający się koteł
Zakradający się koteł
2246
Obejrzyj
Uważajcie na siebie jeśli jesteście w domu z kotem. Zanim się obejrzycie, już zdąży się do Was zakraść, a wtedy nigdy nie wiadomo co się stanie. Zobaczcie jak szybko może podkraść się kot.
Kot gra w Jengę Kot gra w Jengę
Kot gra w Jengę
3799
Obejrzyj
Koty z natury są niezwykle zwinne, ale czy to im daje jakąś przewagę? Oczywiście, że tak! Jeśli zabieracie się za partyjkę Jengi, to lepiej zamknijcie kota w drugim pokoju, bo możecie przegrać z kretesem. Zobaczcie jak dobrze...
Kotka przesadza z czułością Kotka przesadza z czułością
Kotka przesadza z czułością
2655
Obejrzyj
Nic tak nie rozczula jak matczyna miłość. Oczywiście ze wszystkim w życiu można przesadzić, a wtedy niewiele zostaje do tragedii. Zobaczcie sami.
41 kocich skoków z zaskoczenia 41 kocich skoków z zaskoczenia
41 kocich skoków z zaskoczenia
2867
Obejrzyj
Jeśli myśleliście, że koty zawsze uciekają w popłochu przed człowiekiem, to lepiej zastanówcie się ponownie. Ten filmik udowodni Wam, że koty uwielbiają atakować. Oczywiście tak jak na prawdziwego łowcę przystało, czyli z...
Kot uratował chłopca przed psem Kot uratował chłopca przed psem
Kot uratował chłopca przed psem
5331
Obejrzyj
Koty wcale nie są aż tak wredne za jakie uważacie. Powiemy Wam znacznie więcej, potrafią być równie troskliwe co psy. Najlepszym dowodem na to jest ten filmik, w którym dzielny koteł rusza na pomoc swojemu małemu właścicielowi....