Tag polska - śmieszne filmiki

Czego słuchają bydgoszczanie? Czego słuchają bydgoszczanie?
Czego słuchają bydgoszczanie?
3362
Obejrzyj
Zastanawiacie się czasem jakiej muzyki słuchają ludzie, których mijacie na ulicy? Grupa osób z Bydgoszczy postanowiła to sprawdzić i popytać przechodniów ze słuchawkami na uszach. Jak oceniacie ich gust muzyczny?
Polska technologia tworzenia hologramów Polska technologia tworzenia hologramów
Polska technologia tworzenia hologramów
2003
Obejrzyj
Okazuje się, że w Polsce powstają urządzenia, które mogą mocno zmienić naszą rzeczywistość. Przedstawiamy polski projekt tworzenia hologramów rodem z filmów sience-fiction. Czym jeszcze zaskoczy nas nauka i technologia?
Harlem Shake ze świętym obrazem (Wejherowo) Harlem Shake ze świętym obrazem (Wejherowo)
Harlem Shake ze świętym obrazem (Wejherowo)
2530
Obejrzyj
W Kalwarii Wejherowskiej istnieje specyficzny zwyczaj tańca z obrazem świętym. Nagranie z konkursu na najlepsze wykonanie tego tańca trafiło do internetu. Pewien użytkownik postanowił je lekko zmodyfikować i dodać muzyczny...
Dlaczego Polska upadła - Polimaty Dlaczego Polska upadła - Polimaty
Dlaczego Polska upadła - Polimaty
3092
Obejrzyj
Historia Polski jest bardzo burzliwa. Polimaty postanowił zaprezentować w ciekawy sposób dlaczego doszło do rozbiorów i co spowodowało upadek Polski. Warto zobaczyć, tym bardziej jeśli nudzą was lekcje historii w szkole.
Wspinaczka po skoczni w Planicy Wspinaczka po skoczni w Planicy
Wspinaczka po skoczni w Planicy
2838
Obejrzyj
Co można robić na skoczni narciarskiej poza sezonem zimowym? Otóż wystarczy dobry pomysł i odpowiednia organizacja. Red Bull postanowił zorganizować zawody we wspinaczce po stromym stoku w Planicy.
IZZYbike - polski wynalazek IZZYbike - polski wynalazek
IZZYbike - polski wynalazek
6891
Obejrzyj
IZZYbike to zupełnie nowe spojrzenie na jazdę rowerem. Konstrukcja zwykłego jednośladu została mocno zmodyfikowana. Nie znajdziecie tu np. łańcucha. Zobaczcie czym może pochwalić się polska myśl konstrukcyjna.
Pomoc bezdomnym w Polsce Pomoc bezdomnym w Polsce
Pomoc bezdomnym w Polsce
2963
Obejrzyj
Niektórzy prawdopodobnie powiedzą, że "lepiej jest dać wędkę niż rybę". Warto jednak docenić starania kilku osób, które postanowiły pomóc bezdomnym. Na pewno podarowanie kilku drobiazgów to lepsze wyjście niż rzucenie kilku...
Husaria - Skrzydła Chwały Husaria - Skrzydła Chwały
Husaria - Skrzydła Chwały
3186
Obejrzyj
Najbardziej znanej jednostki zbrojnej w historii Polski nie trzeba przedstawiać. Zobaczcie najważniejsze fakty z czasów istnienia husarii. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów militariów.
Zmieniająca się pogoda w Tatrach Zmieniająca się pogoda w Tatrach
Zmieniająca się pogoda w Tatrach
3047
Obejrzyj
Niewątpliwie Polska ma jedne z najpiękniejszych terenów zielonych. Zobaczcie jak zmienia się pogoda w Tatrach razem z każdą porą roku. Nagranie wykonane w technologi timelapse.
"Polska z lotu ptaka" w rozdzielczości 4k
"Polska z lotu ptaka" w rozdzielczości 4k
2692
Obejrzyj
Polska ma na swoim terenie piękne zakątki. Teraz możecie zobaczyć najbardziej malownicze tereny tego kraju w bardzo wysokiej rozdzielczości 4096 x 2160 pikseli. Niestety zobaczenia tego efektu potrzebny jest odpowiedni sprzęt...
Lekcja języka polskiego Lekcja języka polskiego
Lekcja języka polskiego
4475
Obejrzyj
Jakich wyrażeń warto nauczyć dziewczynę, która nie zna języka polskiego? Zobaczcie jakie teksty wybrał Furious Pete z okazji wyjazdu na ślub do Polski. Ciekawe czy Melissa wypróbowała już nowe wyrażenia w praktyce.
Amerykańscy dyplomaci i ich potyczki z językiem polskim Amerykańscy dyplomaci i ich potyczki z językiem polskim
Amerykańscy dyplomaci i ich potyczki z językiem polskim
3163
Obejrzyj
Ciekawe nagranie pracowników ambasady amerykańskiej w Warszawie. Amerykanie zmagają się z dość trudnymi wyrażeniami z języka polskiego. Zobaczcie jak im poszło.
Magnaci i Czarodzieje - zwiastun polskiego filmu Magnaci i Czarodzieje - zwiastun polskiego filmu
Magnaci i Czarodzieje - zwiastun polskiego filmu
4542
Obejrzyj
Tematy fantasy ostatnio zyskują na popularności. Oprócz zagranicznych książek i filmów warto sprawdzić co dzieje się w tej kwestii w Polsce. Polecamy wesoły zwiastun polskiego filmu "Magnaci i Czarodzieje".
The Driller - Adrian Kozanecki The Driller - Adrian Kozanecki
The Driller - Adrian Kozanecki
2510
Obejrzyj
Filmik autorstwa Adriana Kozaneckiego. Całość została stworzona wyłącznie przez jedną osobę i robi duże wrażenie. Zobaczcie sami jaki talent drzemie w polskich specjalistach od grafiki.
Matura 2013 z języka polskiego Matura 2013 z języka polskiego
Matura 2013 z języka polskiego
3477
Obejrzyj
Nadszedł czas matur. Dziś proponujemy filmik tematycznie związany z językiem polskim. Zobaczcie jaka jest wiedza Polaków na temat ich własnego języka.
Spot promujący szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Bocheńskiego Spot promujący szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Bocheńskiego
Spot promujący szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Bocheńskiego
2697
Obejrzyj
W dobie coraz mniejszej ilości uczniów i likwidacji wielu szkół pojawiło się nowe zjawisko. Szkoły ponadgimnazjalne muszą walczyć o przetrwanie, więc nie dziwi forma promocji w postaci filmików. Zobaczcie co wymyśliły szkoły...