Tag polska - śmieszne filmiki

Poland - Come and Complain - tajemnicza kampania Poland - Come and Complain - tajemnicza kampania
Poland - Come and Complain - tajemnicza kampania
2031
Obejrzyj
W czym Polacy są najlepsi? Oczywiście w narzekaniu. Zobaczcie serię filmików wyśmiewających naszą narodową wadę. Cała akcja ma za zadanie promować Polskę za granicą. Kampania jest bardzo tajemnicza i na chwilę obecną nie...
GTA Polska - wersja rozszerzona GTA Polska - wersja rozszerzona
GTA Polska - wersja rozszerzona
4801
Obejrzyj
Okazuje się, że można zaprezentować więcej porównań polskiej rzeczywistości do tej z GTA. Ten filmik to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Grand Theft Auto. Polecamy też wszystkim, którzy są rozczarowani tym co dzieje się...
Polska. Wpadnij ponarzekać! Polska. Wpadnij ponarzekać!
Polska. Wpadnij ponarzekać!
1752
Obejrzyj
Ten filmik polecamy wszystkim optymistom, bo pesymiści z pewnością znajdą powody do narzekania. Warto sprawdzić z czego Polska może być dumna.
GTA Polska GTA Polska
GTA Polska
2981
Obejrzyj
Polska rzeczywistość nie odbiega aż tak bardzo od tej przedstawionej w Grad Theft Auto. W roli głównej znani i nielubiani politycy.
12 powodów, przez które wstyd za Polaków na wakacjach 12 powodów, przez które wstyd za Polaków na wakacjach
12 powodów, przez które wstyd za Polaków na wakacjach
3348
Obejrzyj
Polacy na wakacjach są wyjątkowo szybko rozpoznawani. Jaki jest tego powód i za co powinniśmy się wstydzić za granicą? Zobaczcie 12 sytuacji, które nie powinny się zdarzyć na wakacjach.
Operacja Operacja "Ostra Brama" - Polimaty
Operacja "Ostra Brama" - Polimaty
1881
Obejrzyj
Kolejny ciekawy wątek z historii Polski, o którym pewnie nie słyszeliście w szkole. Radosław Kotarski opowie wam o ważnych wydarzeniach w Wilnie z czasów II Wojny Światowej. Warto poznać bliżej zapomnianych bohaterów.
Ścieranie tablicy w polskiej szkole Ścieranie tablicy w polskiej szkole
Ścieranie tablicy w polskiej szkole
2682
Obejrzyj
W Polsce fundusze na edukację są bardzo ograniczone. Okazuje się, że w niektórych szkołach brakuje nawet gąbek do ścierania tablicy. Nauczycielka musiała jakoś sobie poradzić z tym problemem.
Typowy Polak i sport Typowy Polak i sport
Typowy Polak i sport
2323
Obejrzyj
Pogoda sprawiła, że wielu z Was zaczyna spędzać czas na świeżym powietrzu. Ruch jest dobry dla zdrowia, ale znajdą się też osoby, które nie popierają aktywności fizycznej. Kisiel postanowił pokazać jak zazwyczaj Polacy...
Czego słuchają bydgoszczanie? Czego słuchają bydgoszczanie?
Czego słuchają bydgoszczanie?
3107
Obejrzyj
Zastanawiacie się czasem jakiej muzyki słuchają ludzie, których mijacie na ulicy? Grupa osób z Bydgoszczy postanowiła to sprawdzić i popytać przechodniów ze słuchawkami na uszach. Jak oceniacie ich gust muzyczny?
Polska technologia tworzenia hologramów Polska technologia tworzenia hologramów
Polska technologia tworzenia hologramów
1847
Obejrzyj
Okazuje się, że w Polsce powstają urządzenia, które mogą mocno zmienić naszą rzeczywistość. Przedstawiamy polski projekt tworzenia hologramów rodem z filmów sience-fiction. Czym jeszcze zaskoczy nas nauka i technologia?
Harlem Shake ze świętym obrazem (Wejherowo) Harlem Shake ze świętym obrazem (Wejherowo)
Harlem Shake ze świętym obrazem (Wejherowo)
2351
Obejrzyj
W Kalwarii Wejherowskiej istnieje specyficzny zwyczaj tańca z obrazem świętym. Nagranie z konkursu na najlepsze wykonanie tego tańca trafiło do internetu. Pewien użytkownik postanowił je lekko zmodyfikować i dodać muzyczny...
Kabaret Skeczów Męczących - Świętokrzyskie Style (Gangnam Style) Kabaret Skeczów Męczących - Świętokrzyskie Style (Gangnam Style)
Kabaret Skeczów Męczących - Świętokrzyskie Style (Gangnam Style)
6464
Obejrzyj
Parodia bardzo znanego utworu PSY - Gangnam Style. Kabaret Skeczów Męczących postanowił zaprosić wszystkich widzów do odwiedzenia województwa świętokrzyskiego. Posłuchajcie czym może was zaskoczyć ten region.
Dlaczego Polska upadła - Polimaty Dlaczego Polska upadła - Polimaty
Dlaczego Polska upadła - Polimaty
2875
Obejrzyj
Historia Polski jest bardzo burzliwa. Polimaty postanowił zaprezentować w ciekawy sposób dlaczego doszło do rozbiorów i co spowodowało upadek Polski. Warto zobaczyć, tym bardziej jeśli nudzą was lekcje historii w szkole.
Wspinaczka po skoczni w Planicy Wspinaczka po skoczni w Planicy
Wspinaczka po skoczni w Planicy
2522
Obejrzyj
Co można robić na skoczni narciarskiej poza sezonem zimowym? Otóż wystarczy dobry pomysł i odpowiednia organizacja. Red Bull postanowił zorganizować zawody we wspinaczce po stromym stoku w Planicy.
IZZYbike - polski wynalazek IZZYbike - polski wynalazek
IZZYbike - polski wynalazek
6613
Obejrzyj
IZZYbike to zupełnie nowe spojrzenie na jazdę rowerem. Konstrukcja zwykłego jednośladu została mocno zmodyfikowana. Nie znajdziecie tu np. łańcucha. Zobaczcie czym może pochwalić się polska myśl konstrukcyjna.
Pomoc bezdomnym w Polsce Pomoc bezdomnym w Polsce
Pomoc bezdomnym w Polsce
2803
Obejrzyj
Niektórzy prawdopodobnie powiedzą, że "lepiej jest dać wędkę niż rybę". Warto jednak docenić starania kilku osób, które postanowiły pomóc bezdomnym. Na pewno podarowanie kilku drobiazgów to lepsze wyjście niż rzucenie kilku...